پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

 
پیاده‌سازی موفقیت آمیز پروژه‌های مدیریت ارتباط با مشتری در راستای ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان از مهم‌ترین اهداف سامانه‌های مدیریت است. شرکت سامانه‌های مدیریت با تکیه بر ارزش‌های محوری خود و در راستای تحقق مأموریت خویش، موفقیت مشتریانش را موفقیت خود می‌داند ...
با توجه به رویکرد شرکت سامانه های مدیریت در پیاده‌سازی سامانه‌های مدیریتی کارآمد و اثربخش در سازمان‌ها و تلاش مستمر در جهت ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان خود، این شرکت مفتخر و متعهد به همراهی مشتریان خود، قبل و بعد از پیاده‌سازی و تحویل کامل راهکارها به مشتریان است. یکی از اقداماتی که سامانه های مدیریت با همین هدف دنبال می‌کند، ارزیابی سیستم‌های پیاده سازی شده در سازمان مشتری، با نگاهی چند بعدی و مبتنی بر هدف‌های از پیش تعیین شده مشتری در محدوده مشخص شده است. ابعاد این موضوع با توجه به نوع، محدوده و اهداف پروژه می‌تواند به گستره‌ی مفاهیم مدیریتی باشد که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم از این سیستم‌ها تأثیر می‌پذیرند، از آن جمله می‌توان به مواردی همچون مدیریت ارتباط با مشتریان (بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش، کانال‌های ارتباطی، مدیریت اهداف و ...)، فرهنگ سازمانی، فناوری و ظرفیت‌های توسعه سازمانی اشاره کرد. به بیان دیگر، از یک سو نظر به اهمیت و لزوم پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی کارآمد و اثربخش به ویژه در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان در سازمان‌ها و از سوی دیگر با توجه به پیامدهای مثبت و منفی که این سیستم‌ها می‌توانند بر مهم‌ترین حوزه‌های سازمان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم داشته باشند، سامانه های مدیریت سعی دارد تا با درک اهمیت و ابعاد این موضوع به بررسی، ارزیابی و تحلیل آن پرداخته و بتواند در مسیری که آن را علت وجودی خود می‌داند هر چه استوارتر گام بردارد.
 

راهکارهای CRM صنایع

راهکار CRM صنعت بیمه

یکی از حساس‌ترین صنایع نسبت به تغییرات ارتباطات مشتریان، صنعت بیمه است. مشتری در این صنعت مشخص‌کننده و جهت‌دهنده سیاست‌های سازمانی و رفتاری یک سازمان بیمه‌ای است، از همین رو لزوم رصد و کنترل ارتباطات مشتریان به امری حیاتی در یک سازمان ارائه دهنده خدمات بیمه‌ای بدل خواهد شد. راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت‌های بیمه، با هدف ایجاد بیشترین وفاداری مشتریان به سازمان بیمه‌گر خود، طراحی و توسعه داده شده است. این راهکار با مدیریت چرخه کامل بازاریابی، فروش و خدمات در همه رشته‌های مختلف بیمه‌ای و رسیدگی به کلیه درخواست‌های مشتریان یک سازمان بیمه‌گر، گامی ارزشمند در جهت افزایش ارزش طول عمر مشتریان سازمان است.

ادامه مطلب

راهکار CRM امداد بانکی

مدیریت ارتباط با مشتریان یا همان CRM نقش بسیار مهمی را جهت ارائه خدمات به مشتریان در حوزه امداد بانکی بر عهده دارد. وجود نرم افزاری که کلیه اطلاعات مشتریان را شامل بوده و کلیه ارتباطات با ایشان را در قالب فرایندها و سیاست‌های سازمان مدیریت کند ابزاری غیر قابل اجتناب بوده و در سطحی بالاتر بدون بهره‌گیری از چنین بستری امکان مدیریت و ارائه خدمات به مشتریان وجود ندارد.

ادامه مطلب

 

راهکار CRM دانشگاهی

مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM مفهومی است که در هر کسبوکاری به‌گونه‌ی متفاوتی تحقق می‌یابد. تحقق این مفهوم در هر حوزه‌ای مستلزم توجه به مؤلفه‌های خاص موجود در کسب‌وکار است و بدون توجه به این موارد نمی‌توان شاهد ایجاد ارزشی در سازمان بود. معمولاً در دانشگاه‌ها به دلیل ساختارهای حقوقی و دولتی حاکم کمتر شاهد توجه به این مفهوم و حتی پیاده‌سازی ساختاری جهت تحقق یک CRM عملیاتی بوده‌ایم. معمولاً نرم افزارهای دانشگاهی محدود به حوزه‌های اتوماسیون و یا نرم افزارهای آموزشی بوده است و مابقی نیازمندی‌های سیستماتیک دانشگاه‌ها نیز در بستر این نرم افزارها رشد کرده است.

ادامه مطلب

 

راهکار CRM صنعت آسانسور

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت‌های آسانسوری بر بستر مایکروسافت CRM و با هدف پوشش کامل نیازمندی‌های بخش بازاریابی، فروش و خدمات شرکت‌های فعال در صنعت آسانسور ارائه شده است. در این نرم افزار سی آر ام شما می‌توانید علاوه بر بهره‌مندی از قابلیت‌های ارزشمند نرم افزار مایکروسافت سی آر ام در بخش‌های بازاریابی و فروش از امکانات کاملا تخصصی که ویژه بازاریابی و فروش در صنعت آسانسور است استفاده نمایید. نرم افزار بازاریابی و فروش شرکت‌های فعال در صنعت آسانسور علاوه بر تمام ویژگی‌های راهکار بازاریابی و فروش نرم افزار مایکروسافت CRM قابلیت مدیریت یکپارچه سرنخ‌ها، مشتریان، ساختمان‌ها و آسانسورها را فراهم می‌سازد.

ادامه مطلب

 

راهکار CRM شرکت های بازرگانی

مشتری یکی از مهم‌ترین اجزای هر شرکت بازرگانی است. مدیریت بهتر مشتری در یک شرکت بازرگانی به مثابه مدیریت بهتر کل مجموعه است. با توجه به اهمیت این حوزه، شرکت سامانه‌های مدیریت راهکاری جامع و یکپارچه را جهت مدیریت کلیه امور مشتریان در شرکت‌های بازرگانی پیشنهاد می‌کند. گستره این راهکار از پوشش نیازمندی‌های بازاریابی مجموعه آغاز شده و کلیه فرآیندهای فروش، وصول مطالبات، فاکتورها، مدیریت موجودی انبار، مدیریت قطعات، فرآیندهای گارانتی و خدمات پس از فروش، پورتال‌های فروش و خدمات پس از فروش، باشگاه مشتریان و یکپارچگی با سیستم‌های مالی را پوشش می‌دهد.

ادامه مطلب

 
 

تعامل سازنده با مشتریان، بخشی جدایی ناپذیر از رویکرد ماست.

رویکرد حرفه‌ای، خدمات و محصولات متفاوت و تجربیات موفق ما در پیاده‌سازی نرم‌افزار CRM، راهگشای ایجاد ارزش در سازمان‌هاست .

مسیر موفقیت

دریافت و تحلیل نیازمندی‌های مشتریان و پیاده‌سازی مبتنی بر به روش‌ها

طراحی، تولید وسفارشی‌سازی راهکارها به صورت کاملا تخصصی، منطبق با نیازمندی‌های مشتری

پیاده‌سازی کارآمد واثربخش سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در سازمان‌ها به صورت کاملا نظام‌مند ومنسجم

ارتقای سطح عملکرد، کارایی سیستم و ارائه‌ی راهکارهای حرفه‌ای در راستای ایجاد ارزش برای مشتریان

تعهد به همراهی مشتریان، قبل و بعد از پیاده‌سازی وعملیاتی شدن راهکارها

 

بالا