پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

داستان موفقیت شرکت پارس خزر

پارس خزر در یک نگاه:

نام: پارس خزر

مدیرعامل: جناب آقای مهندس حسن همتی

تاریخ تأسیس: 1347

زمینه فعالیت:  تولید لوازم خانگی

بخشی از افتخارات:  

شرکت صنعتی پارس خزر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوزه تولید لوازم خانگی کشور با شبکه خدمات پس از فروش گسترده و با بیش از 425 مرکز مجاز در کلیه شهرهای کشور، به مدت 10 سال از کلیه محصولات خود پشتیبانی کرده و 25 ماه خدمات پس از فروش رایگان و 2 ماه خدمات تعویض محصول به مشتریان ارائه می‌کند. این شرکت با استقرار واحد صدای مشتری در کلیه ساعات شبانه روز، اطلاعات مورد نیاز مشتری را در اختیار آنها قرار داده و نظرات و پیشنهادات مشتریان را دریافت می‌کند.افتخارات و موفقیت‌های کسب شده شرکت صنعتی پارس خزر در قالب تندیس‌ها، تقدیرنامه‌ها، گواهینامه‌ها و سپاس نامه‌ها از جمله دستاوردهای مهم مدیریتی این شرکت به شمار می‌آید.

وب سایت:  www.parskhazar.com

 

 

اهداف فاز اول پروژه مدیریت ارتباط با مشتریان پارس خزر:
  • مدیریت و تعریف اطلاعات پایه سیستم مانند سال مالی، تقویم کاری، کارتابل‌ها، ارتباطات
  • راه اندازی باشگاه مشتریان و فروشندگان شرکت پارس خزر
  • پیاده سازی سیستم نظرسنجی باشگاه مشتریان پارس خزر
  • سیستم مدیریت محتوا پورتال باشگاه مشتریان
  • پیاده سازی تالار گفتگو باشگاه مشتریان پارس خزر
  • پیاده سازی ساختار اطلاعات طرف‌های حساب و اشخاص مرتبط
  • امکان مشاهده دستگاه‌های ثبت سریال شده هر محصول (تنها برای دستگاه‌هایی که از طریق سیستم CRM ثبت می‌شوند و یا به طریقی اطلاعات ثبت سریال ایشان در سیستم CRM به صورت دستی و یا Import اطلاعات وارد می‌شود.)
پورتال باشگاه مشتریان پارس خزر

پارس خزر امروز آمادگی حرکت به سمت یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان را داراست.

باشگاه مشتریان و فروشندگان شرکت پارس خزر بر پایه سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به صورت کاملا یکپارچه و منسجم پیاده سازی شده است.

چالش‌های قبل از استقرار

فقدان یکپارچگی بین نرم‌افزارهای موجود، استفاده از فرم‌های دستی، زمان‌بر بودن فرآیند انجام کارها، حجم بالای تقاضا و از دست رفتن مشتریان، وجود مغایرت‌های زیاد بین اطلاعات بخش‌های مختلف، عدم وجود مدیریت وظیفه و فقدان یکپارچگی سیستمی و اطلاعاتی، عدم مدیریت فرآیند و کنترل تماس‌ها، پاسخگو نبودن نرم‌افزار قبلی به نیازهای روز و وجود مغایرت‌ها 

 

دستاوردهای بعد از استقرار

مدیریت و تعریف اطلاعات پایه سیستم مانند سال مالی، تقویم کاری، کارتابل‌ها، ارتباطاتامکان ایجاد دستگاه با مشخصات شماره سریال، محصول مرتبط، تاریخ ساخت، تاریخ ثبت سریال توسط مشتری، مصرف‌کننده دستگاه (شخص)، عمده فروش مرتبط (شخص) امکان مشاهده دستگاه‌های ثبت سریال شده هر محصول، انتقال اطلاعات اشخاص، مشتریان، محصولات و شماره‌های سریال به سیستم CRM، قابلیت اعتبارسنجی ثبت نام در باشگاه مشتریان از طریق مکانیزم کد دعوت به‌وسیله ایمیل یا پیامک (ارسال کد دعوت برای ثبت نام نهایی به صورت خودکار یا توسط کاربر پس از تأیید صحت اطلاعات)، فراهم شدن قابلیت ساخت انواع نظرسنجی‌ها در سیستم CRM، پورتال و ... 

 

یکپارچگی کانال‌های ارتباطی تلفن، فکس و پیامک

یکپارچه‌سازی راه‌های ارتباطی در جهت ارتقای خدمات به مشتریان شرکت پارس خزر از طریق فراهم نمودن بسترهای مختلف ارتباطی (تلفن، فکس و پیامک) سبب شده است تمامی اطلاعات ورودی و خروجی سازمان به صورتی کاملا یکپارچه روی پروفایل مشتری و رویداد مربوطه شکل گیرد. راهبران این شرکت از طریق همین اطلاعات، قادر خواهند بود به تصویر جامعی از هر مشتری و حوزه‌هایی که به خدمات بهتری نیاز دارند، دست یابند. به منظور اینکه شرکت پارس خزر بتواند به منابع مختلفی که از طریق آنها اطلاعات مشتریان وارد سازمان می‌شود، توجه داشته باشد و مشخص کند که در حال حاضر این داده‌ها در کجا و به چه شکل ذخیره شده‌اند و چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند، کانال‌های ارتباطی تلفن، فکس و پیامک یکپارچه‌سازی شده است.

 

 چرا سامانه‌های مدیریت

وجود سیستم کارآمد به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی شرکت‌ها باشد، در واقع شرکت‌ها علاوه بر انتخاب یک سیستم کارآمد، به راهبران حرفه‌ای جهت پیاده‌سازی مؤثر نیاز دارند. مدیر فناوری اطلاعات شرکت پارس خزر در این زمینه معتقد است: "برای تصمیم‌گیری و انتخاب نرم افزار CRM و نیازمندی‌هایی که مشخص شده بود با بیش از 20 شرکت به‌صورت تلفنی صحبت کردم و حداقل 10 جلسه دموی حضوری برگزار کردیم. اکثر آنها با صحبت‌های تلفنی رد شدند. در اولین دفعه‌ای که سامانه های مدیریت را دیدم کاملا متوجه شدم که همانی است که من می‌خواهم. نظمی که وجود داشت و احترامی که برای مشتریان قائل بودند برای من جالب بود. در جلسات اطلاعات مفیدی ارائه شد. برخلاف بسیاری از دموهایی که رفته بودیم دموی شرکت سامانه های مدیریت واقعا فوق العاده بود." 

 

باشگاه فروشندگان پارس خزر

باشگاه فروشندگان جهت تعاملات فروشندگان با شرکت ایجاد شد که پس از پیاده سازی آن قابلیت‌های زیر به سیستم اضافه گردید: قابلیت ایجاد فروم‌های متعدد بر حسب موضوعات مختلف، قابلیت دریافت مدارک فروشنده، قابلیت ثبت اطلاعات محصول خریداری شده شامل کد محصول، شماره سریال و کد شناسایی محصول و اطلاعات مورد نیاز مربوط به فروشنده، قابلیت بررسی معتبر بودن محصول ثبت شده از طریق فروشنده، امکان خروجی اکسل از کالاهای مشترک ثبت شده توسط فروشندگان و مشتریان در باشگاه، امکان محاسبه امتیاز به دو صورت متفاوت از هم برای باشگاه مصرف کنندگان و خرده فروشان

پیاده سازی باشگاه مشتریان

بعد از پیاده سازی باشگاه مشتریان شرکت پارس خزر قابلیت‌هایی نظیر: ثبت اطلاعات مشتری، اعتبارسنجی ثبت نام از طریق مکانیزم کد دعوت به‌وسیله ایمیل یا پیامک (ارسال کد دعوت برای ثبت نام نهایی به صورت خودکار یا توسط کاربر پس از تأیید صحت اطلاعات)، ثبت اطلاعات پروفایلی مشتریان، ثبت اطلاعات محصول خریداری شده شامل کد محصول، شماره سریال و کد شناسایی محصول، اطلاع رسانی ثبت محصول توسط مشتری به کاربران سیستم و مشتری، مشاهده محصولات ثبت شده در پنل کاربری مشتریان برای مشاهده سابقه محصولات ثبت شده و امتیاز هر کدام از محصولات به سیستم اضافه شده است.

سامانه نظرسنجی باشگاه مشتریان

بعد از پیاده سازی سامانه نظرسنجی باشگاه مشتریان شرکت پارس خزر امکانات و قابلیت‌های زیر به آن اضافه شده است: فراهم شدن قابلیت ساخت انواع نظرسنجی‌ها در سیستم CRM و پورتال، قابلیت در نظر گرفتن امتیاز مورد نظر برای هر نظرسنجی، قابلیت اعمال تنظیمات مربوط به نحوه نمایش نظرسنجی (نحوه صفحه بندی، نمایش سؤالات و ...)، امکان مشاهده کلیه نظرسنجی‌های انجام شده توسط مشتریان و دریافت فایل خروجی و قابلیت اطلاع‌رسانی ثبت هر نظرسنجی به کاربر مربوطه

 

 

سامانه های مدیریت از نگاه مدیران پارس خزر

 
بهره‌مندی از نیروهای جوان تحصیل کرده، آشنا به تئوری‌های روز در زمینه‌های مختلف و تلفیقی از مدیریت، مهندسی صنایع و نرم افزار که در سامانه های مدیریت وجود دارد موجب شده است تا هم در عمل و هم در جلساتی که با سامانه های مدیریت داشتم این موارد را مشاهده کنم. آشنایی به علم روز و درک و فهم خوب، خط مشی بسیار درستی است که سامانه های مدیریت در پیش گرفته است.

 

جناب آقای مهندس حسن همتی

مدیرعامل شرکت پارس خزر
 
مسئولیت پذیری یکی از شاخصه‌های اصلی شرکت سامانه های مدیریت است که این موضوع در زمان برگزاری دوره آموزش CRM در سامانه های مدیریت دیده شد. مسئولیت پذیری در زمینه خدمات پس از فروش و ممارست تیم پشتیبانی قابل تقدیر است. در کل هم از اطلاعات موجود در این سیستم، هم از کار کردن با آن و هم از نظر مسئولیت پذیری که خیلی برای من اهمیت داشت، رضایت دارم.

 

 

جناب آقای مهندس محمودی

مدیر فروش شرکت پارس خزر

 

از کار با سامانه های مدیریت بسیار راضی هستم. مهم‌ترین قسمت پروژه شرکت پارس خزر بخش پیاده سازی موفق آن بود که با همکاری سامانه های مدیریت طبق برنامه و حتی زودتر از موعد، پروژه تحویل داده شد. بدون شک اگر به عقب برگردیم حتما باز هم انتخابمان سامانه های مدیریت خواهد بود.

 

جناب آقای مهندس حامدی

مدیر واحد فناوری اطلاعات شرکت پارس خزر

نگاه پارس خزر به سامانه‌های مدیریت


رویکرد

رویکرد کاملا مثبت همراه با نظم و دقت زیاد در سامانه های مدیریت وجود دارد.

تخصص

یکی از دلایل انتخاب سامانه‌های مدیریت وجود تخصصی است که از تلفیق مدیریت، مهندسی صنایع و نرم افزار به‌دست آمده است.

راهکارها و محصولات

محصولات خیلی خوب و بالاتر از آن ایده‌هایی که پشت این محصولات پیرامون مسائلی همچون یکپارچگی وجود دارد موجب تمایز محصولات سامانه های مدیریت شده است.

پاسخگویی

پاسخگویی با حوصله و به‌موقع همراه با گوش دادن به درخواست‌ها و خواسته‌های مشتریان و سپس عمل به تعهدات از ویژگی‌های سامانه های مدیریت است.

نوآوری در ارائه خدمات

نوآوری با بهره‌گیری از نیروهای جوان تحصیل کرده آشنا به تئوری‌های روز در زمینه‌های مختلف جزو شاخصه‌های سامانه های مدیریت است.

خدمات مناسب

می‌توان گفت خدمات سامانه های مدیریت خدماتی خوب و حرفه‌ای است.

پشتیبانی

خدمات پشتیبانی بسیار خوب همراه پاسخگویی با حوصله از ویژگی‌های سامانه های مدیریت است.

ارزش آفرینی

خط مشی درستی که با ارزش آفرینی برای مشتریان همراه است.

بالا