پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

داستان موفقیت شرکت فرادیس البرز

فرادیس البرز در یک نگاه:

نام: داده ورزی فرادیس البرز

مدیرعامل: جناب آقای مهندس میرمسعود مجید زنوزی

تاریخ تأسیس: 1383

زمینه فعالیت: ارائه خدمات حوزه بانکداری

بخشی از افتخارات:  

شرکت فرادیس البرز در حال حاضر با در اختیار داشتن بزرگ‌ترین شبکه پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز Wincor/Nixdorf و تجهیزات ماهواره‌ای و زمینی VSAT/VNB، دارای پروانه تولید دستگاه‌های خودپرداز بانکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد. بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب فنی و همچنین سایت مجهز تعمیرات مرکزی در تهران، امکان تعمیر انواع ماژول‌های خودپرداز، تجهیزات شعب و پایانه‌های فروش را به وجود آورده است که همه این موارد باعث ارائه سبد کامل خدمات پشتیبانی با سرعت و کیفیت بالا به مشتریان سازمان شده است.

وب سایت:  www.faradis.net

 

 

اهداف فاز اول پروژه مدیریت ارتباط با مشتریان فرادیس البرز:
  • پیاده سازی نرم افزار CRM در شرکت فرادیس البرز
  • پیاده سازی سامانه مدیریت ارتباط با ذی‌نفعان شهروند کارت کاشان
  • پیاده سازی راهکار ارتباط بین FaraCMS و CRM در فرادیس البرز
  • راه اندازی سامانه ثبت و پیگیری درخواست مشتریان
  • پیاده سازی سامانه مدیریت خدمات دارندگان کارت و پذیرندگان
  • سامانه مشاهده گزارشات نوع تراکنش‌های انجام شده برای پذیرندگان و مشتریان
پورتال کارت شهروندی فراپی

فرادیس البرز امروز آمادگی حرکت به سمت یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان را داراست.

سامانه ثبت و پیگیری درخواست مشتریان شرکت فرادیس البرز بر پایه سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به صورت کاملا یکپارچه و منسجم پیاده سازی شده است.

چالش‌های قبل از استقرار

فقدان یکپارچگی بین نرم افزارهای موجود، فقدان زیرساخت تعاملی جهت ارتباط با مشتریان و پذیرندگان، عدم امکان گزارشگیری از تراکنش‌های انجام شده توسط مشتریان و پذیرندگان، عدم وجود سامانه یکپارچه جهت مدیریت و عرضه کارت‌های صادر شده، عدم وجود سامانه ارسال و پیگیری درخواست‌ها و ...

 

دستاوردهای بعد از استقرار

قابلیت ارسال درخواست‌ها، تیکت‌ها و موارد پشتیبانیفراهم شدن امکان ساخت انواع گزارشات از قبیل گزارشات مربوط به تراکنش‌های انجام شدهبرقراری ارتباط بین نرم افزار FaraCMS و نرم افزار CRM و فرایند تبادل اطلاعات بین آنها، ایجاد پورتال سازمانی یکپارچه با نرم افزار CRM، قابلیت مدیریت امکانات از طریق پورتال و CRM بر اساس دسترسی‌ها و ... 

 

 چرا سامانه‌های مدیریت

وجود سیستم کارآمد به تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی شرکت‌ها باشد، در واقع شرکت‌ها علاوه بر انتخاب یک سیستم کارآمد، به راهبران حرفه‌ای جهت پیاده‌سازی مؤثر نیاز دارند. مدیر فناوری اطلاعات شرکت داده ورزی فرادیس البرز در این زمینه معتقد است: "شرکت‌هایی مانند فرادیس البرز یا سراغ شرکتی نمی‌روند یا اینکه بهترین را انتخاب می‌کنند. سامانه های مدیریت دنبال بزرگ شدن و رو به رشد حرکت کردن و تشنه کار کردن است و گواه این مدعا هم مصداق‌هایی همچون به‌روز بودن وب‌سایت، حضور در نمایشگاه‌ها، مدیریت خوب همکاران فنی، بر لبه دانش روز حرکت کردن و پرزنتیشن خوب آن می‌باشد. در نهایت خوشحالیم که دوست شیکی مانند سامانه های مدیریت را همیشه کنار خود داریم."

 

سامانه ثبت و پیگیری درخواست مشتریان

وجود پورتالی یکپارچه با نرم افزار CRM موجب ارتقای سطح خدمات به مشتریان خواهد شد. محیطی که در آن هم مشتریان و هم پذیرندگان خواهند توانست تا گزارشات متنوع از تراکنش‌ها، کیف پول الکترونیکی، دانلود آخرین دانش‌ها و فایل‌های بارگزاری شده و ... داشته باشند.

 

راهکار ارتباط بین FaraCMS و CRM

در راهکار آماده شده اطلاعات قبلی و در حال بارگزاری در نرم افزار FaraCMS به فیلدهای مرتبط در نرم افزار CRM وارد می‌شود اطلاعاتی که در پروفایل افراد دارنده کارت است از قبیل شماره حساب شبا، استان و شهر محل سکونت، گروه خونی، تاریخ تولد و .... با در اختیار داشتن این داده‌ها می‌توان از راهکارهای بازاریابی، فروش و خدمات نرم افزار CRM استفاده کرد.

پیاده سازی پورتال شهروند کارت کاشان

در پروژه شهروند کارت کاشان، کارت چند منظوره‌ای برای مشتریان آماده شده است که این کارت‌ها توسط کیوسک‌های بانکی و مراکز فروش قابل تهیه هستند. موارد استفاده از شهروند کارت کاشان، خطوط مترو، مراکز خرید، رستوران‌ها، اتوبوس، تاکسی، نانوایی و مراکز تفریحی و سرگرمی می‌باشد. هم اکنون در این پورتال امکاناتی همچون مدیریت خدمات دارندگان کارت، مدیریت خدمات پذیرنده‌ها، مدیریت خدمات باجه‌های الکترونیک، مدیریت خدمات شهرداری کاشان، مدیریت خدمات بازیافت، مدیریت خدمات سازمان اتوبوسرانی، مدیریت خدمات سازمان گردشگری، معرفی مراکز فروش و شارژ کارت فراپی، مدیریت درخواست کارت، مدیریت درخواست مغایرت مالی پذیرنده‌ها، مدیریت درخواست مسدودی کارت، مدیریت درخواست مفقودی کارت و ... در این پورتال وجود دارد.

کاشان کارت

 گزارشات

در گزارشات تعبیه شده در سیستم، امکان ساخت و مشاهده انواع گزارشات به تفکیک مشتریان و پذیرندگان وجود دارد به این معنی که می‌توان خروجی‌های متنوعی از تراکنش‌های صورت گرفته، تعداد کارت‌های مسدودی و مفقودی و ... را گرفت.

 

 

سامانه های مدیریت از نگاه مدیران فرادیس البرز

شرکت‌هایی مانند فرادیس البرز یا سراغ شرکتی نمی‌روند یا اینکه بهترین را انتخاب می‌کنند. سامانه های مدیریت دنبال بزرگ شدن و رو به رشد حرکت کردن و تشنه کار کردن است و گواه این مدعا هم مصداق‌هایی همچون به‌روز بودن وب‌سایت، حضور در نمایشگاه‌ها، مدیریت خوب همکاران فنی، بر لبه دانش روز حرکت کردن و تعاملات خوب آن می‌باشد. در نهایت خوشحالیم که دوست شیکی مانند سامانه های مدیریت را همیشه کنار خود داریم.

 

جناب آقای مهندس حمید رفعتی

مسئول گروه توسعه و راهبری سیستم‌های اطلاعاتی شرکت فرادیس البرز
 
امکانات و محصولات جدید، رابط کاربری بهتر، خدمات قوی به مشتری و نیروهای سازمانی خوب از جمله ویژگی‌های سامانه های مدیریت است. در این چند سال همکاری فوق العاده‌ای داشته‌ایم و مجموعه شما را رفیق پُر انرژی و همیشگی خود می‌دانیم.

 

 

جناب آقای مهندس احسان شفقت

مدیر IT شرکت فرادیس البرز

 

سامانه های مدیریت در تحلیل و شناخت یک سیستم و پیاده سازی آن متخصص است. خدمات و محصولات خیلی حرفه‌ای و پیگیری عالی از جمله ویژگی‌های شماست. نام سامانه های مدیریت، پیاده سازی CRM و همچنین دانش به‌روز را تداعی می‌کند.

 

سرکار خانم آزاده دین پرور

سرپرست واحد CRM شرکت فرادیس البرز

نگاه فرادیس البرز به سامانه‌های مدیریت


رویکرد

رویکرد سامانه های مدیریت ارائه خدمات و محصولات جدید هم گام با دانش روز است.

تخصص

در تحلیل و شناخت یک سیستم و پیاده سازی آن تخصص دارید.

راهکارها و محصولات

محصولات مورد نظر فرادیس البرز خیلی خوب توسط سامانه های مدیریت سفارشی سازی شده است.

پاسخگویی

در مواردی که مسائل وجود داشتند پاسخگویی همیشگی و خوب بود.

نوآوری در ارائه خدمات

حرکت به سمت ارائه محصولات جدید و به‌روز و همچنین بر لبه دانش حرکت کردن جزو شاخصه‌های سامانه های مدیریت است.

خدمات مناسب

می‌توان گفت خدمات سامانه های مدیریت خدماتی قوی و حرفه‌ای است.

پشتیبانی

هر وقت مواردی از جانب فرادیس البرز اعلام شده است، پس از ارجاع آنها به سامانه های مدیریت، سریعا بررسی شده‌اند.

ارزش آفرینی

به دنبال کار کردن و حرکت رو به رشد هستید که در این مسیر برای مشتریان ارزش ایجاد خواهد شد.

بالا