پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

+
با سامانه‌های مدیریت در تماس باشید:

مدیریت ارتباط با مشتریان یا همان CRM نقش بسیار مهمی را جهت ارائه خدمات به مشتریان در حوزه امداد بانکی بر عهده دارد. وجود نرم افزاری که کلیه اطلاعات مشتریان را شامل بوده و کلیه ارتباطات با ایشان را در قالب فرایندها و سیاست‌های سازمان مدیریت کند ابزاری غیر قابل اجتناب بوده و در سطحی بالاتر بدون بهره‌گیری از چنین بستری امکان مدیریت و ارائه خدمات به مشتریان وجود ندارد.

سامانه های مدیریت جهت پوشش نیازمندی مشتریان در این حوزه اقدام به ارائه طیفی از محصولات و خدمات خود متناسب با این نیازمندی نموده که در این قسمت به صورت خلاصه با عناوین راهکار CRM حوزه بانکی آشنا می‌شوید.

 

نرم افزار CRM امداد بانکی

نرم افزار CRM قدرتمند و انعطاف پذیر

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت سامانه های مدیریت بر بستر نرم افزار قدرتمند و بین المللی Microsoft Dynamics CRM استوار است. این نرم افزار امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی آشنا و کاربرپسند و در یکپارچگی کامل با سایر نرم افزارها (مانند مجموعه نرم افزارهای Office) ارائه می‌نماید. نرم افزار Microsoft CRM یک بستر اولیه را جهت توسعه و سفارشی‌سازی نرم افزار جهت پوشش نیازمندی‌های خاص هر صنعت و یا سازمانی ارائه می‌کند و بر اساس این رویکرد امکانات گسترده‌ای جهت سفارشی‌سازی و توسعه سیستم ارائه می‌نماید.

نرم افزار CRM در این حوزه در مرکز اطلاعات و ارتباطات  قرار مشتریان قرار گرفته و کلیه تعاملات با ایشان از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف در این بستر برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد. سازمان می‌تواند با پیاده‌سازی سیاست‌های خود در این بستر همواره از اجرای صحیح فرایندهای سازمان و تعاملات در شکل از قبل تعریف شده اطمینان حاصل کند.

برخی از امکانات نرم افزار Microsoft CRM
 • پیاده‌سازی فرایندهای سازمان با استفاده از موتور گردش کار قدرتمند
 • امکان تعریف موجودیت، فرم، فیلد، نما، نمودار، داشبورد،‌ گزارش و بسیاری از امکانات سفارشی‌سازی دیگر
 • مدل امنیتی متنوع و قدرتمند
 • امکان استفاده در محیط وب،‌ موبایل و اپلیکیشن
 • بهره مندی از زبان فارسی و تقویم شمسی

راهکاری مبتنی بر به‌روش‌های حوزه امداد بانکی

سامانه های مدیریت بر پایه تجربیات خود و به‌روش‌های شکل گرفته در سازمان‌های مختلف در حوزه امداد، اقدام به ارائه راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان در حوزه امداد بانکی نموده است که لیست کامل قابلیت‌های آن در محصولات مربوطه ارائه شده است.

این راهکار تجربه موفقیت‌آمیز پیاده‌سازی در سازمان‌های مختلف بانکی را در کارنامه خود داشته و می‌تواند به عنوان بستری قدرتمند جهت مدیریت درخواست‌های انواع مشتریان شامل مشتریان عمومی، پذیرندگان، شعب و ... به‌کار گرفته شود. کلیه جزئیات مورد نیاز اعم از الگوهای ارائه خدمات،‌ SLAها، فرایندهای اطلاع‌رسانی و ... در این بستر پیاده‌سازی شده و کلیه الزامات مجموعه شاپرک را در گام نخست پوشش خواهد داد.

برخی از امکانات این راهکار
 • مدیریت اطلاعات مشتریان و روابط مورد نیاز
 • یکپارچگی با کلیه کانال‌های ارتباطی
 • بهره‌گیری از راهکارهای پورتال شامل پورتال مشتریان، شعب، پذیرندگان و ...
 • مدیریت کامل چرخه درخواست‌های مشتریان
 • مدیریت تجهیزات مربوطه بانکی و نگهداری ارتباط با اشخاص یا شرکت‌های مربوطه
 • ثبت کلیه فعالیت‌ها و نگهداری ارتباطات با تجهیزات مربوطه
 • امکان پیاده‌سازی مکانیسم‌های امتیازدهی و درجه‌بندی و انواع باشگاه‌های مشتریان
نرم افزار CRM امداد بانکی سامانه های مدیریت

 

پورتال مشتریان، شعب، پذیرندگان

پورتال های یکی از کانال‌های ارتباطی بسیار مؤثر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است. این راه ارتباطی همچنین امکان مدیریت منابع موجود در سازمان پشتیبانی دهنده را نیز بهینه‌تر می نماید. پورتال امداد بانکی مشتریان که می‌توان به صورت ویژه‌تر از آن به پورتال امداد شعب و یا پذیرندگان نیز تعبیر نمود، یک پورتال کاملاً یکپارچه با بستر راهکار CRM است که مشتریان (یا شعب و پذیرندگان) می‌توانند در آن ثبت نام نموده و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود اقدام به ثبت موارد جدید و یا پیگیری موارد پیشین نمایند. همچنین می‌توانند اطلاعات کلیه تعاملات خود را با شرکت پشتیبانی دهنده خود مشاهده نموده و از طریق پاسخ مشکلات خود را دریافت نمایند. این پورتال به صورت ویژه برای پشتیبانی شعب بسیار راهگشا است.

یکپارچگی با مراکز تماس

در اولین سطح کاربران با استفاده از محصول callSys که امکان یکپارچگی با طیف وسیعی از مراکز تماس را دارد با نرم افزار CRM با مرکز تماس سازمان یکپارچه خواهد شد و کاربران از امکانات POP UP و مشاهده پرونده مشتریان و سوابق تماس بهره‌مند خواهند شد و مدیران نیز در لحظه آخرین آمار را از طریق داشبوردها رویت خواهند نمود.
در سطوح گسترده‌تر امکان یکپارچگی منوی تلفنی با نرم افزار CRM فراهم می شود و امکان ثبت درخواست در نرم افزار CRM از طریق منو برای مشتریان به صورت خودکار فراهم می‌شود. ارائه کد مشتری، بررسی صحت سریال پایانه‌ها و مسیردهی تماس‌ها بر اساس شخص تماس گیرنده و اطلاعات پروفایل مشتری تنها نمونه هایی از سناریوهای پیاده سازی شده با استفاده از راهکارهای یکپارچگی نرم افزار CRM و مراکز تماس هستند.

پوشش سایر کانال‌های ارتباطی

کلیه تعاملات با مشتریان از طریق راه‌های ارتباطی گوناگون در نرم افزار CRM ثبت می‌شوند. به عنوان مثال کلیه پیامک‌های ارسالی به مشتریان و یا پیامک‌های دریافت شده از ایشان از طریق افزونه smSys به صورت یکپارچه و خودکار در پروفایل مشتریان ذخیره می شود. همچنین در مورد راه ارتباطی فکس و نامه نیز امکان ثبت کلیه موارد در سیستم وجود دارد. در صورت استفاده از سیستم پیام پورتال نیز کلیه این موارد در پروفایل مشتری به صورت یکپارچه با سایر اطلاعات ذخیره خواهد شد.
با توجه به پوشش کامل راه ارتباطی Email، کلیه ایمیل‌های وارده و یا ارسال شده به مشتریان (چه از طریق نرم افزار CRM و چه از طریق Outlook) به صورت خودکار در پرونده مشتری ثبت و در صورت داشتن دسترسی های مربوطه قابل مشاهده و رهگیری خواهد بود.

 

حوزه‌های تحت پوشش

 

پوشش کامل چرخه درخواست‌های پشتیبانی

درخواست‌های پشتیبانی از کانال‌های مختلفی به سازمان می‌رسند. تلفن، نامه، فکس، پیامک، حضوری و یا در حالت بهینه از طریق پورتال، مشتریان درخواست‌های خود را به سازمان اعلام می‌کنند. برخی از این موارد در همان ابتدا و به محض اعلام حل می‌شوند و برخی دیگر نیازمند طی کردن فرایندی جهت کامل شدن دارند. فرایند برطرف شدن یک مورد مشتری ممکن است بر اساس مشتری اعلام‌کننده، نوع مشکل، حوزه مربوط به مشکل و یا هر عامل دیگری روند متفاوتی را جهت برطرف شدن طی نماید. با استفاده از امکانات گسترده و ساختار اطلاعاتی کامل و انعطاف‌پذیر راهکار CRM حوزه پشتیبانی بانکی شرکت سامانه های مدیریت، امکان اعمال کلیه این فرایندها در سیستم سازمان وجود دارد.

در هر مرحله از این فرایند کار می‌تواند بر اساس تشخیص و یا بر اساس فرایند به صورت خودکار در داخل کارتابل کارشناس مربوطه قرار گرفته و در هر لحظه نیز روند برطرف نمودن مورد را به صورت کامل مشاهده نمود. لذا کارشناسان در این سیستم همواره کلیه امور خود را جهت انجام در داخل کارتابل خود خواهند یافت.

فرایند رسیدگی به درخواست‌های پشتیبانی مهمترین فرایند هر سازمان پشتیبانی است و با توجه به امکانات گسترده راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان حوزه امداد بانکی سامانه های مدیریت این فرایند به بهترین و ارزش‌زا‌ترین شکل بر اساس به روش‌های موجود قابل پیاده‌سازی است.

 

الگوهای مورد، گامی مهم جهت مدیریت مؤثرتر درخواست ها

 یکی از قسمت‌های مهم در نرم افزار امداد بانکی سامانه های مدیریت مفهوم الگوهای مورد است. الگوهای مورد دسته‌بندی کاملی را از انواع درخواست‌های مشتریان فراهم می‌نماید و این دسته‌بندی گام اولیه جهت مدیریت سطح خدمات (Service Level Agreement) و مدیریت دانش در حوزه خدمات فنی را فراهم می‌آورد.

الگوهای مورد پشتیبانی یکی از فاکتورهای مؤثری است که بر اساس این مورد می‌توان فرایند درخواست‌های پشتیبانی را مسیردهی نمود. همچنین علاوه بر این مورد تحلیل موارد پشتیبانی از طریق داشبوردها و گزارشات مبتنی بر الگوهای مورد و زمان‌های استاندارد جهت بهبود خدمات بسیار راهگشا خواهد بود.

نظرسنجی از مشتریان و پایش رضایت مشتریان

نظر سنجی یکی از محصولات بسیار انعطاف‌پذیر سامانه های مدیریت است. از آنجایی که معمولاً نظرسنجی‌ها برای تعیین دقیق حوزه هدف با سؤالات متعدد همراه است بهترین رسانه جهت جمع‌آوری نظرات پورتال‌ها هستند. محصول نظرسنجی سامانه های مدیریت به پورتال مشتریان اضافه شده و راهبران سازمان می‌توانند پس از گذراندن دوره آموزشی راهبری پیشرفته اقدام به طراحی و انتشار نظرسنجی‌ها نمایند.

در سوی دیگر می‌توان از طریق بر اساس تک تک جواب‌های ارائه شده توسط مشتریان به پرسشنامه‌ها اقدام به اجرای گردش کار نموده و فرایند مخصوصی را صدا زد. به عنوان مثال هرگاه مشتری عبارت کاملاً ناراضی را ثبت نمود یک وظیفه از نوع تماس تلفنی برای مدیر بخش مربوطه تعریف نمود تا پس از تماس با مشتری علت را مشخص و اقدام فوری جهت رفع نارضایتی مشتری را انجام دهد.

در سوی دیگر مدیریت ارشد سازمان می‌تواند همواره به نتایج نظرسنجی‌ها از طریق داشبوردهای حاضر شده برای ایشان دسترسی داشته و نظرات را پایش نماید. همچنین مدیریت سازمان می تواند با استفاده از قابلیت‌های Drill Down داشبوردها خیلی سریع به اطلاعات مورد نظر خود با کلیک بر روی نمودارها دسترسی پیدا کند.

ثبت و انتشار دانش در حوزه پشتیبانی جهت ارائه خدمات مؤثرتر

یکی از مهمترین حوزه های پشتیبانی مدیریت دانش است. تدوین و انتشار فرایند محور این دانش‌ها یکی از ارکانی است که معمولاً مغفول واقع می‌شود. اهمیت این موضوع هنگامی نمود بیشتری دارد که سازمان نیروهای کلیدی و با سابقه خود را از دست دهد و با این رویداد بخشی از دانش و سرمایه سازمان که در غالب تجربه برای پرسنل شکل گرفته با عدم نگهداری صحیح از دست می‌رود. علاوه بر آن استفاده‌های بسیار مؤثری را جهت ارائه خدمات بهتر از پایگاه دانش سازمان می‌توان کرد. معمولاً تعداد بسیار زیادی از درخواست‌هایی که به یک سازمان پشتیبانی وارد می‌شوند دارای جنس مشابهی هستند و با شکل‌گیری دانش در این حوزه می‌توان این درخواست‌ها را به سرعت با ارسال مقاله دانشی مربوطه برای درخواست‌دهنده مرتفع نمود.

در روش‌های پیشگیرانه‌تر نیز می‌توان پایگاه دانش سازمان را با استفاده از محصول پایگاه دانش پورتال سامانه های مدیریت در پورتال مشتریان منتشر نمود تا مشتریان قبل از ارسال درخواست امکان جستجوی مشکل خود را در پایگاه دانش داشته باشند. یک فرایند تدوین و انتشار دانش صحیح می‌تواند از بروز موارد پشتیبانی متعدد جلوگیری نموده و اطلاعات لازم مشتریان قبل از ارائه درخواست توسط ایشان در اختیارشان قرار گیرد.

مدیریت اطلاعات POS، ATM، IPG، PinPad و سایر تجهیزات بانکی

یکی از مواردی که برای تیم پشتیبانی بانکی بسیار لازم است دسترسی به اطلاعات تجهیزات مربوطه بانکی مخاطب خود است. به عنوان مثال بعد از تماس‌گیری توسط یک پذیرنده کارشناس پشتیبانی در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت می تواند به سرعت به اطلاعات این پذیرنده شامل کلیه POSها و یا در صورت وجود سایر درگاه‌ها و پایانه های پرداخت دسترسی پیدا کرده و سوابق آن را مشاهده نماید. کلیه این اطلاعات برای مشتریان حقیقی و حقوقی قابل ردیابی خواهد بود.

از سوی دیگر در محصول پورتال امداد بانکی نیز مشتریان با ورود به حساب کاربری خود تجهیزات موجود و اطلاعات آنها را می‌توانند مشاهده نموده و یا حتی برای دستگاه خاصی ثبت درخواست پشتیبانی نمایند.

با شکل گیری این اطلاعات در سازمان داشبوردها و گزارشات بسیار ارزشمندی در اختیار تیم پشتیبانی جهت ارائه خدمات بهتر قرار می‌گیرد.

تجهیزات بانکی

پروفایلی کامل و یکپارچه از همه اطلاعات مشتریان

دسترسی به پروفایلی کامل از مشتریان بر اساس سیاست‌های امنیتی سازمان همواره یکی از عناصر بسیار مهم در هر نرم افزار CRM است. در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت شما قادر خواهید بود که به کلیه فعالیت‌های انجام شده با مشتریان با جزئیات دسترسی پیدا کنید. این فعالیت‌ها در صورت بهره‌مندی شما از محصولات callSys، smSys و ... به صورت خودکار ایجاد و وارد پروفایل مشتری می‌شوند.

همچنین شما می‌توانید کلیه تجهیزات مرتبط با مشتری را در قسمت‌های جداگانه مشاهده نموده و به سوابق انواع تغییرات اعمال شده بر روی پروفایل مشتری دسترسی داشته باشید. درخواست‌های خدماتی و جزئیات مربوطه به این موارد از دیگر مواردی هستند که در پروفایل مشتری به صورت یکپارچه با سایر موارد شکل می‌گیرند.

پروفایل مشتری با علم به اینکه هر سازمان ممکن است اطلاعات خاص منظوره‌ای از مشتریان خود را داشته باشد به صورت کامل انعطاف‌پذیر بوده و با امکاناتی نظیر اضافه نمودن انواع فیلدهای اطلاعاتی و برقراری روابط با موجودیت‌های جدید همواره پروفایل کاملی را از مشتری در اختیار داشته باشید.

پروفایل مشتریان

کلیه اطلاعات در قالب‌های متنوع در دسترس شماست

نرم افزار CRM امداد بانکی سامانه های مدیریت با تکیه بر قابلیت‌های بستر خود امکان ارائه انواع مختلف نماها، نمودارها، داشبوردها و گزارشات را در اختیار شما قرار می‌دهد. این محیط که کاملا به صورت wizard امکان طراحی را در اختیار قرار می‌دهد برای کلیه کاربران سازمان در صورت داشتن دسترسی‌های متنوع قابل دسترس خواهد بود. کاربران می‌توانند برای خود نماهای شخصی بسازند، بر روی اطلاعاتی که مشاهده می‌نمایند نمودار بسازند و این موارد را با یکدیگر به اشتراک نیز بگذارند. همچنین می‌توانند ترکیب‌های مختلفی از نماها و نمودارها را برای خود در قالب داشبورد فراهم آورده و همواره جهت مدیریت بهتر امور خود پایش نمایند.

مدیران سازمان نیز در سطحی بالاتر بر روی کلیه اطلاعات مربوطه می‌توانند به داشبوردهای سیستم دسترسی داشته و همواره اطلاعات عملکردی مجموعه را پایش نمایند. به عنوان مثال می‌توانند به آمار تماس‌های روزانه بر اساس نوع موارد اعلامی دسترسی داشته باشند و یا آمار تماس را در هر بخش به صورت جداگانه در نموداری دیگر مشاهده نمایند. همچنین می‌توانند با استفاده از امکانات Drill Down نمودارها بر روی نمودار مورد نظر کلیک کرده و بر اساس فیلد اطلاعاتی خاصی اطلاعات را فیلتر نمایند.

یکی دیگر از نمودارهایی که معمولاً کاربرد زیادی دارد و مدیریت صحیح آن تأثیر بسیار مثبتی را بر روی عملکرد کارشناسان خواهد داشت استفاده از مدیریت اهداف است. افراد دارای دسترسی می‌توانند در سیستم برای موارد و شاخص‌های گوناگون هدف تعریف کرده و وضعیت پیشرفت اهداف را در هر لحظه پیگیری نمایند.

داشبورد بانکی

 

ویژگی‌های برجسته


قابل استفاده بر بستر وب و موبایل

کاربران می‌توانند با استفاده از محیط وب و یا از طریق موبایل با نرم افزار CRM کار کنند.

سفارشی‌سازی و توسعه سریع و آسان

نیازمندی‌های خاص سازمان شما پس از تحلیل سریعاً در بستر نرم افزار CRM قابل پیاده‌سازی است.

یکپارچه با Outlook

کاربران می‌توانند در همان محیط آشنای Outlook با نرم افزار CRM کار کنید.

یکپارچه‌سازی با سایر نرم افزارها

با تکیه بر تجربه‌های موجود امکان یکپارچه‌سازی نرم افزار با روش‌های نوین با سایر نرم افزارهای سازمان وجود دارد.

نرم افزاری امن و قابل انطباق

امنیت بالا و قابلیت استفاده از مکانیسم‌های مختلف هویت‌سنجی در کنار امکانات گسترده جهت پیاده سازی مدل امنیتی مورد نیاز

داشبوردها و گزارشات متنوع

کلیه کاربران می‌توانند نماها، گزارشات، نمودارها و داشبوردهای متعدد ساخته و یا از موارد موجود استفاده کنند.

بهره مندی از آموزش‌های راهبری

آموزش‌هایی به روش ماهیگیری برای راهبران سیستم سازمان مبتنی بر به‌روش‌های سامانه های مدیریت

خدمات استقرار و پشتیبانی ارزش محور

خدمات استقرار و پشتیبانی توسط کارشناسان مجرب برای تضمین ایجاد ارزش در سازمان شما.

مقالات مرتبط

نرم افزار CRM مناسب برای بانک ها
اطلاعات بیشتر +

چرا نرم افزار مایکروسافت CRM برای بانک‌ها مناسب است؟

بانک‌ها برای تبدیل شدن به سازمان‌های مشتری‌محور می‌بایست در اولین گام، خود را در جایگاه مشتریان قرار داده و از دیدگاه مشتریان به دنیا بنگرند. آن‌ها نیاز به ابزارها، فناوری‌ها و فرآیندهایی دارند تا به آن‌ها اجازه دهد در هر زمان و مکانی به مشتریان خود توجه کنند...

اطلاعات بیشتر +

پورتال امداد مشتریان بانکی

بانک‌ها و مؤسسات مالی به به ابزارهایی نیاز دارند که دیدگاه‌های کامل و جامعی از مشتریان را فراهم کرده و آن‌ها را قادر سازد تا به پیشنهادات هوشمند و به موقع دست یابند...

Citi بانک و مایکروسافت CRM
اطلاعات بیشتر +

تجربه موفق بانک Citi با استفاده از Microsoft Dynamics CRM

ارائه بهترین تجارب ممکن برای مشتریان، درک نیازهای آن‌ها است و پیش‌بینی آنچه را که از سازمان می­خواهند؛ همچنین شرکت باید توانایی این را داشته باشد تا مشخص کند که بانکدارانش با چه کیفیتی می‌توانند به مشتریانشان پیشنهاد‌ها را ارائه کنند...

 

با ما تماس بگیرید

 

بالا