پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

+
با سامانه‌های مدیریت در تماس باشید:

امروزه فناوری اطلاعات و سیستم‌های اطلاعاتی، به عنوان یک عامل مؤثر جهت رفع موانع میان دولت و شهروندان شناخته می‌شود. با جهانی شدن اینترنت و افزایش تقاضای شهروندان، دولت‌ها در سراسر جهان تحت فشار قرار گرفته‌اند تا به صورت الکترونیک، تقاضاها و درخواست‌های شهروندان را انجام دهند. بنابراین سیاست‌هایی اتخاذ می‌کنند تا بروکراسی را کاهش داده و ساختار سازمانی را تغییر دهند و به صورت سفارشی نیازهای شهروندان را برطرف نمایند.

اصطلاح مدیریت ارتباط با شهروندان (CitiZen Relationship Management-ZRM) از مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مشتق شده است که به صورت CiRM و CzRM نیز نوشته می‌شود. (مشتریان در ادارات و مراکز دولتی، همان شهروندان هستند.)

در واقع هدف از پیاده سازی ZRM، افزایش کیفیت خدمات‌رسانی، کارآمدی بیشتر و کاهش هزینه‌های زیرساختی و نیروی انسانی است. CiRM بیش از یک مرکز ارتباطات است، همچنین با دولت الکترونیک نیز متفاوت می‌باشد هر چند که هر دو مطمئنا یکدیگر را پوشش می‌دهند.

در ادامه با کلیات این راهکار و محصولات و خدمات مربوطه بیشتر آشنا می‌‌شویم.

راهکار مدیریت ارتباط با شهروندان (ZRM)

امروزه وجود یک پایگاه داده متمرکز از شهروندان جهت خدمت‌رسانی به آنها و پیگیری امور شهروندی از دغدغه‌های اصلی دولت مردان است. کسب اطلاعات جمعیت شناختی، تاریخچه تعاملات گذشته با هر شهروند، مشارکت همگانی شهروندان در انجام امور، استخراج داده‌های ارزشمند گسترش دامنه خدمات‌رسانی و ... از جمله مزایای پیاده‌سازی راهکار مدیریت ارتباط با شهروندان سامانه‌های مدیریت می‌باشد.

بستر این راهکار به‌گونه‌ای است که شهروندان می‌تواند کلیه فرآیندهای مربوط به خود را با استفاده از امکانات بسیار گسترده و انعطاف‌پذیر در این سیستم با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان پیاده سازی نماید.

برخی از امکانات این راهکار

 • ایجاد بسترهای لازم جهت نظرسنجی از شهروندان به طریق کلی یا پس از ارائه خدمات
 • ایجاد بسترهای لازم جهت ثبت و پیگیری شکایات و شنیدن صدای شهروندان
 • ایجاد پرونده شهروندان جهت دسترسی به سوابق و تاریخچه تعاملات آنها
 • ایجاد پایگاه دانش برای دسترسی سریع‌تر بازدیدکنندگان پورتال به پاسخ‌ها
 • ارزیابی چگونگی عملکرد پرسنل شهرداری و همچنین پیمانکاران
 • هوشمندسازی پاسخگویی به شهروندان
 • فراهم شدن بسترهای لازم جهت سنجش رضایتمندی شهروندان از خدمات ارائه شده توسط شهرداری‌ها
 • کاهش حجم تماس شهروندان جهت پیگیری درخواست‌ها و شکایت‌های مطرح شده
 • برنامه‌ریزی دقیق جهت بهبود صدور مجوزهای لازم، تمدید آنها و بازرسی‌های مورد نیاز
 • رفع دغدغه‌های مربوط به نیروی انسانی و محدودیت زمانی
 • تسهیم (share) داده‌ها بین مراکز خدمات‌رسانی مانند پلیس راهور، مراکز امدادرسانی، شهرداری‌ها و ...
 • دریافت خدمات از طریق کانال‌های ترجیحی شهروندان
 • مشارکت همگانی شهروندان در انجام امور

 

 

نرم افزار مدیریت ارتباط با شهروندان

راهکار ZRM

نرم افزار CRM قدرتمند و انعطاف‌پذیر

راهکار مدیریت ارتباط با شهروندان شرکت سامانه های مدیریت بر بستر نرم افزار قدرتمند و بین المللی Microsoft Dynamics CRM استوار است. این نرم افزار امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی آشنا و کاربرپسند و در یکپارچگی کامل با سایر نرم افزارها (مانند مجموعه نرم افزارهای Office) ارائه می‌نماید. نرم افزار Microsoft CRM یک بستر اولیه را جهت توسعه و سفارشی‌سازی نرم افزار جهت پوشش نیازمندی‌های خاص هر صنعت یا سازمانی ارائه می‌کند و بر اساس این رویکرد امکانات گسترده‌ای جهت سفارشی‌سازی و توسعه سیستم ارائه می‌نماید.

کلیه امور مربوط به درخواست‌های شهروندان، صدور مجوزها، پیگیری شکایات و پیشنهادات، ثبت تیکت‌ها و ... در بستر این نرم افزار اتفاق خواهد افتاد و کلیه درخواست‌های واصله به سازمان از طریق کانال‌های مختلف ارتباطی در این نرم افزار به صورت خودکار ثبت و در مسیر فرآیندهای از پیش تعریف شده به سرانجام خواهد رسید.

برخی از امکانات نرم افزار راهکار ZRM سامانه های مدیریت
 • به جریان انداختن گردش کارهای متعدد با هدف مدیریت و پیگیری مجوزها و بازرسی‌ها
 • طراحی رابط کاربری منعطف و سفارشی‌سازی شده برای پیمانکاران و فراهم‌کنندگان مختلف
 • مدل امنیتی متنوع و قدرتمند
 • امکان استفاده در محیط وب، موبایل و اپلیکیشن
 • دسترسی 24 ساعته به سرویس‌ها از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف از جمله پورتال، اپلیکیشن موبایل، مراکز تماس، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، پیامک و ...
 • قابلیت ارزیابی و پردازش تعداد حجیمی از اطلاعات و داده‌های شهروندان
 • خودکارسازی فرایندهای داخلی شهرداری جهت تسریع در امور شهروندان
 • قابلیت ارائه دسترسی به شهروندان و شرکت‌های پیمانکاری برای ارسال و بررسی اطلاعات
 • ارائه گزارش‌های متنوع و جامع از سطح خدمات ارائه شده
 • کاهش قابل توجه مراجعات حضوری ارباب رجوع و به تبع آن کاهش هزینه‌های نیروی انسانی
 • بهره‌مندی از زبان فارسی و تقویم شمسی

 

مدیریت کانال‌های ارتباطی

نرم افزار CRM سامانه های مدیریت امکان مدیریت یکپارچه کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان را در درون نرم افزار CRM فراهم کرده است. در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت یکپارچه مرکز تماس تلفنی، پیام کوتاه، ایمیل، پورتال‌ و وب‌سایت‌های سازمان‌ها، تلگرام، اپ موبایل، نمابر و نامه به‌صورت کاملا هوشمند و یکپارچه با نرم افزار CRM صورت می‌گیرد.
 

مدیریت ارتباطات و خدمات شهروندی

ایجاد پایگاه دانش جهت ترویج اصول شهروندی، دریافت خدمات از طریق کانال‌های ترجیحی شهروندان، ارائه سطوح دسترسی مختلف به شهروندان و پیمانکاران، دسترسی به تاریخچه ارتباطات قبلی شهروندان، پیگیری خدمات ارائه شده به شهروندان، انجام فرایندهای نظرسنجی از کانال‌های ترجیحی شهروندان، گسترش دامنه خدمات به شهروندان، تجزیه و تحلیل دقیق‌تر خدمات عمومی، مشارکت همگانی شهروندان در انجام امور شهری

هوش تجاری

یک سیستم CRM به هدف خود نمی‌رسد مگر آنکه گزارشات و داشبوردهای تحلیلی صحیح، دقیق و در لحظه‌ای را برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید. در واقع داده‌هایی که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی و همچنین عملیات بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به‌دست آمده است، با استفاده از قابلیت‌های درون نرم افزار، هوشمندی تجاری را در حوزه CRM سازمان در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت فراهم کرده است.
با توجه به پوشش کامل راه ارتباطی Email، کلیه ایمیل‌های وارده یا ارسال شده به مخاطبان (چه از طریق نرم افزار CRM و چه از طریق Outlook) به صورت خودکار در پرونده مخاطب ثبت و در صورت داشتن دسترسی‌های مربوطه قابل مشاهده و رهگیری خواهد بود.

 

حوزه‌های تحت پوشش

 

پیاده سازی فرایندهای سازمان

با توجه به بستر بسیار قدرتمند و قابل توسعه و انعطاف پذیر سیستم Microsoft CRM می‌توان سایر فرایندهای سازمان را نیز متناسب با اهداف و نیازمندی‌های سازمان به صورت یکپارچه با سایر فرایندها در این بستر پیاده‌سازی نمود. به عنوان مثال ممکن است در برخی از موارد نیاز به تعریف یک ماموریت برای یکی از پرسنل سازمان جهت رفع یک یا چند درخواست مشتریان باشد. فرایندهای مربوط به تعریف و ابلاغ ماموریت و در ادامه ثبت هزینه‌های مربوطه به ماموریت و گردش تایید هزینه‌ها را در این سیستم پیاده‌سازی نمود. یا به عنوان مثال در زمینه اتوماسیون کارها در سازمان گام‌های اساسی برداشت به گونه‌ای که به عنوان مثال مدیران بتوانند کلیه‌ی کارهای پرسنل زیرمجموعه خود را در داخل سیستم تعریف و به ایشان تخصیص دهند و بر این اساس کار مربوطه در داخل کارتابل شخص قرار گیرد. همچنین می‌توان با تعریف قابلیت‌های ارسال هشدار در صورت پایان مهلت انجام یک کار مشخص یک هشدار برای مدیر مربوطه ارسال شود تا از وضعیت کار مطلع شود. (توجه شود که مدیریت انواع هشدارها و شرایط ارسال با استفاده از بستر قدرتمند workflow محصول Microsoft CRM به راحتی و توسط راهبران خود سازمان قابل مدیریت است.) یا به عنوان مثال قسمتی از فرایندهای ارجاع مورد های خدماتی به واحد تولید سازمان را در داخل این سیستم به صورت یکپارچه مدیریت نمود.

 

راهکار مدیریت ماموریت و گزارش ماموریت

به منظور مدیریت ماموریت‌های سازمانی و گزارشات انجام کار ماموریت این راهکار به سازمان‌ها کمک می‌نماید که لیست ویژگی‌های آن به شرح زیر است: • امکان ثبت ماموریت شامل سازمان محل ماموریت، ‌بازه زمانی ماموریت، سفارش مربوطه برای ماموریت • امکان ابلاغ حکم ماموریت به کاربر مامور. • امکان تعریف گردش کار از زمان ایجاد تا اتمام ماموریت. • امکان ثبت نظرات واحدهای مرتبط بر روی ماموریت. • امکان تعریف فرآیندی جهت گرفتن تاییدیه ماموریت. • امکان ثبت هزینه های ماموریت. • امکان ثبت وضعیت ماموریت (پیش نویس،‌ابلاغ شده،‌در حال انجام،‌ تکمیل شده و نیاز به ماموریت مجدد، ‌تکمیل شده نهایی). • امکان گردش ماموریت براساس وضعیت آن بین واحدهای مرتبط و ایجاد فعالیت‌ها و وظایف مربوطه. • امکان ثبت گزارش ماموریت در قالب فعالیت‌‌های خدماتی.

راهکار مدیریت رهگیری درخواست‌ها

معمولا بخش خدمات سازمان های حوزه فناوری اطلاعات از چند لایه پشتیبانی تشکیل می شود که بخش اول یا خط مقدم آن Help Desk ها هستند که مشکلات مشتریان در قدم اول در قابل مورد پشتیبانی یا همان CASE در اختیار این لایه جهت حل مورد قرار می گیرد. اما در خیلی از موارد با توجه به دانش موجود در این لایه امکان حل مشکلات توسط افراد Help Desk وجود ندارد این مشکلات باید در قالب یک موجودیت جدید به لایه دوم یا سوم سازمان منتقل شوند تا توسط افراد و تیم های تخصصی تر (مثلا تیم تولید) بررسی و رفع گردند.راهکار مدیریت رهگیری مشکلات issue tracking سامانه های مدیریت با در نظر گرفتن همه نیاز های موجود در این حوزه از خدمات در کنار تجربه های پیاده سازی موفق آماده استفاده برای سازمان شما می باشد. برخی از ویژگی های کلی راهکار مدیریت رهگیری مشکلات issue tracking به شامل: مدیریت چرخه کامل حل یک مورد خدماتی از زمان اعلام توسط مشتری تا حل مورد توسط لایه های مختلف پشتیبانی و اطلاع رسانی مربوطه به مشتری و درون سازمان می باشد. امکان برنامه ریزی و زمانبندی در جهت رفع مشکلات اعلامی برای نسخه های مختلف محصول. گزارش گیری بر حسب مدت زمان رسوب موارد در تیم های یا افراد مختلف پشتیبانی بر اساس مالکین و وضعیت های موارد (درحال بررسی، رفع شده...) بر حسب روز و ساعت و دقیقه و ثانیه پل ارتباطی بین Helpdesk و تولید سازمان جهت ارائه پیشنهادات در حوزه تغیر، اصلاح یا افزودن امکانات جدید بر روی محصولات سازمان

سیستم پایگاه دانش

این راهکار بر پایه نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان مایکروسافت استوار است. همچنین با بهره‌گیری از امکانات مربوط به انتشار دانش در محیط نرم افزار CRM، امکان ثبت مقالات دانشی با استفاده از قالب‌های مختلف قابل تعریف در سیستم وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان مقالات را در قالب دستورالعمل‌ها، پرسش و پاسخ، مقاله و ... تعریف نمود. پس از ثبت مقالات روال بررسی و تایید مقالات نیز در نرم افزار CRM موجود است. همچنین این مقالات می‌توانند پاسخگوی موارد پشتیبانی مطرح شده باشند و مشاهده نمود که هر مقاله پاسخگوی چه مواردی بوده و یا اینکه هر مورد پشتیبانی با استفاده از چه مقاله دانشی برطرف شده است. لیست قابلیت‌های آن نیز به شرح زیر است: • مدیریت مقالات دانشی. • امکان ثبت موضوعات دانشی موجود در سازمان • امکان ثبت و مستندسازی اقدامات و تکمیل پایگاه دانش. • قابلیت تایید و انتشار مقالات ایجاد شده. • قابلیت ثبت چرخه تایید دانش و تایید توسط افراد دارای سطح دسترسی مربوطه. • قابلیت مشاهده مقالات برتر مرتبط با موضوع درخواست توسط کارشناسان.

 

یکپارچگی تمامی کانال های ارتباطی

یکپارچه‌سازی راه‌های ارتباطی در جهت ارتقای خدمات به شهروندان از طریق فراهم نمودن بسترهای مختلف ارتباطی (مرکز تماس، اپلیکیشن موبایل، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک) سبب می‌شود تا تمامی اطلاعات ورودی و خروجی شهرداری‌ها به صورتی کاملا یکپارچه روی پروفایل شهروندان و رویداد مربوطه شکل گیرد.

این اطلاعات کمک خواهد کرد تا تصویر 360 درجه از شهروندان در سیستم شکل گیرد. به منظور اینکه شهرداری‌ها و سازمان‌های دولتی بتوانند به منابع مختلفی که از طریق آنها اطلاعات شهروندان وارد نهادها می‌شود، توجه داشته باشند و مشخص کند که در حال حاضر این داده‌ها در کجا و به چه شکل ذخیره شده‌اند و چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند، کانال‌های ارتباطی تلفن، اپ موبایل، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک یکپارچه‌سازی می‌شود.

یکپارچگی کانال های ارتباطی

سیستم مدیریت بسته‌های کاری

سامانه های مدیریت به‌منظور مدیریت هر چه بهتر تعهدات سازمان (به‌ویژه حوزه مشتریان) برای سازمان‌های گوناگون راهکاری را تحت عنوان مدیریت بسته‌های کاری (work package) ارائه می‌نماید. با تکیه بر این راهکار می‌توان بر اساس استانداردها و متدولوژی سازمان به‌ازای درخواست‌های شهروندان، اقدام به برنامه‌ریزی و ایجاد خودکار بسته‌های کاری و تخصیص این موارد به متولی‌های مربوطه نمود.

بدین صورت علاوه بر اینکه مقدمات لازم جهت محاسبه هزینه و حتی فایده هر حوزه تعهدی یا بسته کاری فراهم می‌شود، در هر لحظه می‌توان از آخرین وضعیت هر تعهد انجام شده به شهروندان آگاه شد.

بعد از پیاده سازی راهکار مدیریت بسته‌های کاری قابلیت‌هایی نظیر: امکان تعریف الگوی بسته های کاری بر مبنای هر خدمت یا محصول، امکان تعریف بسته‌های کاری به صورت سلسله مراتبی، امکان مدیریت سطوح خدمات (OLA) برای هر بسته کاری، امکان اجرای گردش کار و اطلاع‌رسانی برای محدوده‌های هشدار و اتمام مهلت مجاز، امکان تعریف انواع بسته‌های کاری و متولی انجام آن، تعریف خودکار بسته‌های کاری و تخصیص به متولیان مربوطه و امکان تعیین مهلت، متولی انجام و تعیین متولی نوع بسته کاری اضافه می‌شود.

سیستم شکایات پورتال

با پیاده سازی این زیرسیستم کلیه مخاطبان پورتال می‌توانند با ورود به پورتال (و یا حتی بدون ورود در صورت نیاز) اقدام به ثبت شکایت برای سازمان نمایند. پس از ثبت شکایت، کد رهگیری به کاربران جهت پیگیری شکایتشان داده خواهد شد. همچنین کاربران پورتال می‌توانند در هر لحظه با ورود به حساب کاربری خود در پورتال از آخرین وضعیت شکایت مطرح شده خود و پاسخ های داده شده به ایشان مطلع شوند. همچنین بر اساس سیاست‌های سازمان امکان ارسال انواع اطلاع رسانی‌ها از کانال‌های مختلف ارتباطی به ثبت کنندگان شکایت نیز وجود دارد. به عنوان مثال می‌توان بر اساس هر تغییر وضعیتی که در شکایت ثبت شده رخ دهد، پیامک و یا ایمیلی به منظور اطلاع رسانی به مشتری ارسال شود.

با اضافه کردن این زیر سیستم در کنار محصول مدیریت شکایات سامانه‌های مدیریت به مجموعه سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان سازمان، امکان ثبت شکایات از طریق پورتال نیز برای مخاطبان فراهم خواهد شد که با توجه به کم هزینه بودن و دسترس پذیری این راه ارتباطی،‌ گام مؤثر دیگری در جهت مدیریت شکایات مشتریان برداشته خواهد شد. همچنین مشتریان می‌توانند با ورود به پورتال کلیه شکایات خود را که از کانال‌های مختلف ارتباطی در شرکت ثبت شده است مشاهده و پیگیری نمایند.

سیستم جامع نظر سنجی

نظر سنجی از مشتریان یکی از سامانه‌هایی است که می‌تواند با یکپارچه شدن با کانال‌های مختلف ارتباطی اثربخشی به مراتب بیشتری پیدا کند. در این سیستم می‌توان نظرسنجی‌های مختلفی را طراحی نمود و بنا به تناسب، از طرق مختلف اقدام به جمع آوری این نظرات نمود. به صورت کلی نظرات مشتریان از کانال‌های تلفن، پیامک، پورتال و یا از طریق یکپارچگی با مرکز تماس قابل اخذ است. علاوه بر نظرسنجی از مشتریان در مورد هر درخواست انجام شده‌ی ایشان می‌توان اقدام به طراحی و اجرای نظرسنجی‌های دیگری نیز نمود. به عنوان مثال درباره‌ی نظر مشتریان درباره‌ی گستره‌ی فعالیت‌های شرکت یک نظرسنجی طراحی و اجرا نمود. و یا در مورد نظر پردازنده‌ها از کیفیت پایانه‌ها و خدمات ارائه شده به ایشان یک نظرسنجی طراحی و اجرا نمود. انعطاف پذیری و یکپارچه بودن این سامانه نقش کلیدی در اجرایی شدن آن در سازمان را دارد. باید در نظر داشت که مناسب‌ترین کانال ارتباطی جهت پیاده‌سازی و اجرای موثر انواع ساختارهای نظرسنجی، استفاده از کانال ارتباطی پورتال مشتریان است. با استفاده از این کانال می‌توان نظرسنجی‌های به مراتب بزرگتر و با تجربه به مراتب بهتری اجرا نمود. معمولا نظرسنجی‌هایی که از سایر کانال‌ها انجام می‌شود منحصر به یک سوال خواهد بود چون امکان رد و بدل کردند سوالات بیشتر به عنوان مثال در بستر پیامک برای مشتریان بسیار آزاردهنده خواهد بود.

قابلیت یکپارچگی با سایر سیستم‌ها

به دلیل انعطاف پذیری بالای پلت‌فرم داینامیک CRM و استاندارد بودن آن، این قابلیت وجود دارد که با سیستم‌ها و سامانه‌های مختلف یکپارچگی برقرار کند. در راهکار مدیریت ارتباط با شهروندان نیز با سامانه‌هایی نظیر سامانه سامن (سامانه ارتباط الکترونیکی معاونت نظارت مالی)، سامانه‌های تاکسی‌رانی کشور، سرویس‌های حمل و نقل شهری مانند تهران من، سرویس‌های مربوط به نقشه شهرها، نرم افزارهای مالی و حسابداری، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، سامانه‌های پاسخگویی تلفنی شهروندان مانند 137 و 1888 و ... یکپارچگی برقرار شده است.

 

ویژگی‌های برجسته


قابل استفاده بر بستر وب و موبایل

کاربران می‌توانند با استفاده از محیط وب و یا از طریق موبایل با نرم افزار CRM کار کنند.

سفارشی سازی و توسعه سریع و آسان

نیازمندی‌های خاص سازمان شما پس از تحلیل سریعاً در بستر نرم افزار CRM قابل پیاده سازی است.

یکپارچه با Outlook

کاربران می‌توانند در همان محیط آشنای Outlook با نرم افزار CRM کار کنید.

یکپارچه سازی با سایر نرم افزارها

با تکیه بر تجربه‌های موجود امکان یکپارچه سازی نرم افزار با روش‌های نوین با سایر نرم افزارهای سازمان وجود دارد.

نرم افزاری امن و قابل انطباق

امنیت بالا و قابلیت استفاده از مکانیسم‌های مختلف هویت سنجی در کنار امکانات گسترده جهت پیاده سازی مدل امنیتی مورد نیاز

داشبوردها و گزارشات متنوع

کلیه کاربران می توانند نماها، گزارشات، نمودارها و داشبوردهای متعدد ساخته و یا از موارد موجود استفاده کنند.

بهره‌مندی از آموزش‌های راهبری

آموزش‌هایی به روش ماهیگیری برای راهبران سیستم سازمان مبتنی بر به‌روش‌های سامانه های مدیریت

خدمات استقرار و پشتیبانی ارزش محور

خدمات استقرار و پشتیبانی توسط کارشناسان مجرب برای تضمین ایجاد ارزش در سازمان شما.

مقالات مرتبط

‫نرم افزار Dynamics CRM در سازمان های دولتی (قسمت اول)
اطلاعات بیشتر +

نرم افزار Dynamics CRM در سازمان های دولتی (قسمت اول)

دولت‌ها می‌توانند با استفاده از همان ابزارها و فناوری‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) که به طور گسترده در بخش تجاری به کار گرفته می‌شود، از این انقلاب بهره ببرند. دسترسی یکپارچه و آسان از کانال‌های مختلف را می‌توان به منظور تقویت ارتباط با شهروندان و با استفاده از ارائه خدمات سریع و شهروندمحور به طور مؤثر و مقرون به صرفه مورد استفاده قرار داد...

داینامیک CRM در شهرداری ها
اطلاعات بیشتر +

‫نرم افزار Dynamics CRM در سازمان های دولتی (قسمت دوم)

تسهیل امور با استفاده از جریان‌های کاری و داشبورد‌های خودکار و ابزارهای تحلیلی و ارجاع درخواست‌ها به صورت مناسب، خودکار کردن کارهایی که با فرایندهای دستی و کاغذی انجام می‌شدند، مانند درخواست‌ها و تأییدهای صدور مجوز و پروانه‌ها، دسترسی شهروندان و ارباب رجوع به اطلاعات و ثبت درخواست‌ها از طریق کانال‌های ارتباطی پیش‌بینی شده و ...

وظایف مدیران IT
اطلاعات بیشتر +

‫وظایف و نقش‌های مدیران فناوری اطلاعات در سازمان‌ها

موقعیت شغلی مدیر IT از جمله مهم‌ترین و کاربردی‌ترین شغل‌های سازمانی در دنیای امروز است. اهمیت نقش نرم افزار و سخت افزار در سازمان‌ها موجب گسترش این رسته شغلی و فراگیری آن شده است. مدیر فناوری اطلاعات حوزه‌های عملیاتی IT در سازمان‌ها را برعهده دارد. موقعیتی تحت عنوان مدیر IT نقش‌های سنگینی را نیز عهده‌دار است...

 

با ما تماس بگیرید

 

بالا