پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

سامانه های مدیریت    1394/9/28 - 12:30       0

یکپارچگی کامل مراکز تماس بر پایه Asterisk و Microsoft Dynamics CRM با بکارگیری راهکار تلفنی callSys

با یکپارچگی سیستم‌های PBX Asterisk و نرم افزار MS CRM توسط راهکار تلفنی callSys، کارکنان می‌توانند به طور مستقیم، تماس‌ها را از طریق رابط CRM ایجاد و دریافت کنند. به طوری که سیستم به طور خودکار، تماس‌های ورودی و خروجی را ذخیره می‌کند و کاربران می‌توانند به جزئیات شخص تماس‌گیرنده دسترسی یابند. بنابراین، این امر منجر به صرفه‌جویی در زمان، تسریع در انجام امور کاری و تسهیل فرآیندها در سازمان می‌شود.ایجاد ارتباطات مناسب و یکپارچه از جمله مزایای یکپارچگی بین نرم افزار Microsoft Dynamics CRM و سیستم‌های تلفنی می‌باشد. بنابراین عملیات بازاریابی، فروش و خدمات به صورت یکپارچه عمل نموده و کارآمدتر خواهند شد. با استفاده از یکپارچگی سیستم PBX استریسک و مایکروسافت داینامیک CRM توسط نرم افزار callSys، کارکنان وظایف خود را بدون خطای سیستمی و در بازه زمانی کمتر انجام داده و کاهش قابل توجهی در هزینه خواهید داشت.

مزایایی که این یکپارچگی برای کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد:

-  کاهش هزینه

- صرفه‌جویی در زمان؛ به طوری که شما می‌توانید با داشتن این راهکار به طور خودکار، رکوردهای مشتری را در اولین تماس ایجاد و بروزرسانی کنید.

- کوتاهتر شدن چرخه فروش؛ کسب‌وکار شما با استفاده از اطلاعات مفیدی از مشتریان، امکان کنترل تماس‌ها را به راحتی فراهم می‌کند.

- تحکیم دانش؛ ذخیره کردن تماس‌های تلفنی و به اشتراک گذاشتن این اطلاعات در تمامی سطوح سازمان متناسب با نوع وظیفه و سطح دسترسی کارکنان.

یکپارچگی کامل مراکز تماس بر پایه Asterisk و Microsoft Dynamics CRM با بکارگیری راهکار تلفنی callSys

- افزایش کیفیت خدمات؛ امکان تماس شخصی با هر مشتری را فراهم می‌کند. یکپارچگی سیستم تلفنی استریسک (Asterisk PBX) و نرم افزار مایکروسافت داینامیک سی آرام توسط راهکار تلفنی کالسیس، سبب می‌شود تا اطلاعاتی که در گذشته بین مشتریان و شرکت منتقل شده و در سیستم ثبت شده است، به هنگام تماس مجدد مشتریان، تمامی اطلاعات در یک زمان در اختیار شما قرار گیرد. لذا شما می‌توانید با استفاده از پایگاه دانش مشتری ایجاد شده در سیستم، روابط بسیار سازنده‌ای را از طریق یکپارچگی و تجزیه وتحلیل اطلاعات با مشتریان خود برقرار کرده و اثربخشی فعالیت های فروش شرکت را افزایش دهید. 

منبع: مجموعه مقالات شرکت سامانه‌های مدیریت

ارسال نظر
 
بالا