پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

محمد حمیدیان    1394/7/26 - 12:30       1

راهکار مدیریت بانک‌ها و موسسات اعتباری به بانک‌ها اجازه می‌دهد تا مشتریان خود را بهتر درک کرده و روابط خود را با آن‌ها تقویت نمایند. این راهکار بانکی بر مبنای پلتفرم مایکروسافت داینامیک سی آر ام تولید شده و برای بانک‌های خرده‌فروش، تجاری، سرمایه‌گذار، موسسات اعتباری و بانک‌های خصوصی مناسب است. راهکار مدیریت بانک ها و موسسات اعتباری به بانک‌ها اجازه می‌دهد تا نسبت به مشتریان دید 360 درجه شامل بررسی حساب‌های جاری/ پس‌انداز، اطلاعات مبادلات و ترجیحات فردی داشته باشند و به بانکداران کمک می‌کند تا روابط خود را با مشتریان خود تقویت نمایند. راهکار مدیریت بانک و موسسات اعتباری باعث می‌شود تا موسسات مالی، داده‌های مبادلات مشتری را مدیریت کرده، تجزیه وتحلیل بازاریابی مفیدی داشته باشند و برنامه‌هایی که باعث می‌شود مشتریان بیشتر و مشتاقانه با بانک ارتباط داشته باشند را افزایش دهند.

حساب بانکی و مدیریت مشتری

-شما می‌توانید حساب‌های بانکی جدید ایجاد کنید یا برای یک مشتری یا حساب بانکی موجود جست وجو کنید.

-قابلیت مشاهده تمامی مبادلاتی که به مشتری یا حساب بانکی مرتبط است.

-مشاهده مانده‌حساب به طور خودکار بر اساس معاملات آنلاین انجام شده از طریق دستگاه خودپرداز، شعبه یا توسط یک عامل خدمت به مشتریان.

-قابلیت استفاده از چندین ارز بومی برای داد وستد با مشتریان در ارزهای مختلف

حساب‌های بانکی با چند ارز

ثبت مبادلات بانکی شامل شعبه، دستگاه خودپرداز، افتتاح حساب، سپرده، برداشت، بروزرسانی نوع امضا و حذف دارندگان حساب به یک حساب بانکی انجام می‌شود. همچنین سنوات صاحبان گذشته با وضعیت فعال یا غیر فعال را نشان می‌دهد.

قابلیت مشاهده و مدیریت صاحبان حساب برای یک حساب بانکی

ثبت الکترونیکی امضا برای هر مشتری به آسانی انجام می‌شود به طوری که امضاها می‌تواند از یک کپی از کاغذ اسکن شده باشد یا این که به طور خودکار امضای الکترونیکی انجام شود.

مدیریت روابط و بازاریابی

به طور خودکار مشتریان برحسب موجودی بانک و تاریخ مبادلات طبقه‌بندی می‌شوند و محصولات مالی بر مبنای تاریخ و توازن پیشنهاد می‌شود. همچنین بانک‌ها و موسسات مالی با استفاده از راهکار بانکی مایکروسافت داینامیک سی آر ام قادر خواهند بود انواع مختلفی از کمپین‌ها شامل پست الکترونیکی، تلفن و ... را داشته باشند. این راهکار اجرای کمپین‌های بازاریابی مناسب برای مشتریان و پیگیری پاسخ‌ها و واکنش‌های هر کمپین را نیز برای بانک‌ها و موسسات مالی امکان‌پذیر می‌کند.

تجزیه وتحلیل مشخصات مشتریان و گزارش‌ها

پیگیری متوسط اندازه مبادلات توسط بخش‌بندی مشتریان، تعیین میزان سودآوری هر مشتری، مشخصات جزئی و پیشرفته هر مشتری (الویت‌های تماس، محصول برای فعالیت‌های بازاریابی مناسب)، پذیرش موارد ورودی از طریق تلفن، دورنما، پست الکترونیکی و چت، واگذاری خودکار موارد به صف یا نمایندگان خدمت به مشتری (CSRs)، پاسخ‌های خودکار برای تشکر وقدردانی، وجود پایگاه دانش جهت کمک به بهبود تماس اولیه و کاهش اتلاف زمان، تخصیص تاریخ موردانتظار رسیدن به هدف، پیگیری تاریخ موردانتظار برای کاهش اختلاف با زمان دقیق رسیدن به هدف و به طور خودکار اهمیت ویژه دادن به مواردی که تاریخ موردانتظار رسیدن به هدف آن‌ها نزدیک باشد.

قابلیت پیش‌بینی تاریخ رسیدن به اهداف موارد خدمت به مشتری به طور خودکار

سلف سرویس مشتری

پورتال سلف سرویس مبتنی بر وب مشتری قابلیت‌های زیر را برای آن‌ها به دنبال دارد:

-بررسی مانده‌حساب در وب

-مشاهده و بروزرسانی اطلاعات مشخصات حساب

-قابلیت انتقال در حساب‌های مالی

-درخواست برای خدمات مشتری (ایجاد تیکت خدمات آنلاین)

واسطه‌ها

به جز قابلیت یکپارچه سازی این راهکار برای کارهای زیر نیزاستفاده می‌شود:

سیستم مدیریت خزانه‌داری، شبکه دستگاه خودپرداز، کارت‌های اعتباری و درگاه پرداخت، سیستم مدیریت وام، وب سایت بانک، پورتال وب برای سلف سرویس، سیستم تلفن برای خدمت به مشتری و واسطه‌های چت.

ترجمه و تدوین: محمد حمیدیان، اسماعیل توسلی

منبع: مجموعه مقالات شرکت سامانه‌های مدیریت

نظرات
  1. عاطفه 1394/8/8 - 11:28

    سلام. تشکر از مقاله خوبتون
ارسال نظر
 
بالا