پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

سامانه های مدیریت    1394/8/9 - 12:50       0

راهکار callSys با Microsoft Dynamics CRM 2015 به صورت کامل یکپارچه شد.

یکپارچگی کامل راهکار callSys با نرم افزار مایکروسافت داینامیک سی آر ام 2015 سبب شده است تابه آسانی با یک کلیک با مشتریان تماس بگیرید و به صورت خودکار تماس‌های ورودی را وارد پروفایل مشتری نمائید.

راهکار callSys به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق یکپارچگی سیستم تلفنی با محصول Microsoft Dynamics CRM2015، به تمام آن‌چه که برای یکپارچه نمودن اطلاعات خود در تماس‌های تلفنی نیاز دارید دست پیدا کنید. این راهکار به صورت فارسی و انگلیسی قابلیت ارتباط با نرم افزار مایکروسافت CRM فارسی و انگلیسی را دارا بوده و با تمامی نسخه‌های این نرم افزار سازگار است. همچنین راهکار callSys با انواع سیستم‌های تلفنی از قبیل Panasonic، AVAYA، Cisco،Asterisk ،Elastix و ... به صورت کامل انطباق دارد.

این راهکار از موجودیت‌های شرکت، شخص، فرصت‌های بالقوه فروش و کاربران در بسترMicrosoft Dynamics CRM 2011/2015 پشتیبانی می‌نماید. لازم به ذکر است این راهکار، با بهره‌گیری از سرویس Telephony API، تماس‌های تلفنی ورودی و خروجی را از طریق یکپارچگی با سرویس‌های مربوط به سرویس دهندگان تماس‌های تلفنی مدیریت می‌کند.

راهکـار callSys، درتمـاس‌هـای ورودی از نسخـه‌هـای ,MicrosoftDynamics CRM 2011 /2015  Microsoft Dynamics CRM 4.0 و در تماس‌های خروجی از نسخه  2015/MicrosoftDynamics CRM 2011 پشتیبانی می‌نماید.

تدوین: محمد حمیدیان، اسماعیل توسلی

منبع: مجموعه مقالات شرکت سامانه‌های مدیریت

بالا