پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

اسماعیل توسلی    1394/6/3 - 08:30       1

شرکت مایکروسافت نسخه جدید نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری خود را با دستیار دیجیتال معروف به کورتانا یکپارچه کرده است. به گزارش وب‌سایت pcworld ،شرکت مایکروسافت قابلیت‌های بیشتری به Dynamics CRM افزوده است که از جمله مهم‌ترین آن‌ها یکپارچه‌سازی با دستیار دیجیتال معروف به کورتانا (Cortana) است. این کار به کاربران اجازه می‌دهد با نرم‌افزار CRM مایکروسافت صحبت کنند و یا به عبارت دیگر با فرمان‌های صوتی از آن استفاده نمایند.

یکی از قابلیت‌های Cortana که نام آن نیز از یکی از شخصیت‌های سری محبوب HALO برداشته شده است، آن است که  می‌تواند شما را با نام دلخواهتان صدا بزند. اما یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های این دستیار صوتی، در امکان ذخیره دستورات و داده‌ها در قالب یک فایل نوشتاری در اپلیکیشن NoteBook است. ارتباط نوت‌بوک و دستیار صوتی مایکروسافت، به این سیستم قابلیت دسترسی به اطلاعات شخصی، Reminder ها، داده‌های مربوط به location ها و مخاطبین را نیز می‌دهد. همچنین کورتانا با خواندن داده‌های مشخص در ایمیل‌هایتان، می‌تواند بعضی چیزها همچون زمان و روز برخی کارهای مشخص را به شما یادآوری کند. این سرویس همچنین به مرور زمان، اطلاعات بیشتری در مورد خصوصیات شما کسب می‌کند و می‌تواند این اطلاعات را در NoteBook برایتان ذخیره کند.

بر اساس این گزارش، کورتانا که فناوری دستیار دیجیتال مایکروسافت است در حال حاضر بر روی گوشی‌های همراه تحت ویندوز فون ۸.۱ قابل استفاده است. کاربران به کمک این فناوری خواهند توانست برخی از فعالیت‌ها و قابلیت‌های راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت را به کمک فرامین صوتی انجام دهند.  تحلیل‌گران معتقدند افزودن قابلیت‌های مربوط به فناوری‌های همراه به نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری می‌تواند به افزایش بازدهی منجر شود.

منبع: مجموعه مقالات شرکت سامانه‌های مدیریت

 

نظرات
  1. مهدی 1394/6/11 - 15:39

    salam khabare khoobi bood mersi
ارسال نظر
 
بالا