پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

سامانه های مدیریت    1394/11/28 - 08:30       0

 

همه چیز با درک یک مساله یا کشف یک فرصت شروع شد، تحلیلی صورت گرفت، تصمیمی اتخاذ شد. سامانه­‌های مدیریت، داستان موفقیت مشتریان خود را داستان درک، تحلیل، تصمیم‌­گیری و اجرای موفق می­‌داند.

با توجه به رویکرد شرکت سامانه­‌های مدیریت در پیاده‌­سازی سامانه‌­های مدیریتی کارآمد و اثربخش در سازمان‌­ها و تلاش مستمر در جهت ایجاد بیشترین ارزش برای مشتریان خود، این شرکت مفتخر و متعهد به همراهی مشتریان خود قبل و بعد از پیاد‌‌ه‌­سازی و تحویل کامل راهکارها به مشتریان است. یکی از اقداماتی که سامانه‌های مدیریت با همین هدف دنبال می­‌کند، ارزیابی سیستم‌­های پیاده‌سازی‌ شده در سازمان­ مشتری، با نگاهی چندبعدی و مبتنی بر هدف­‌های از پیش تعیین شده مشتری در محدوده مشخص شده است. ابعاد این موضوع با توجه به نوع، محدوده و اهداف پروژه می­‌تواند به گستره­‌ی مفاهیم مدیریتی باشد که به طور مستقیم و یا غیرمستقیم از این سیستم­‌ها تاثیر می‌­پذیرند، از آن جمله می‌­توان به مواردی هم‌چون مدیریت ارتباط با مشتریان (بازاریابی، فروش، خدمات پس از فروش، کانال­‌های ارتباطی، مدیریت اهداف و ...)، فرهنگ سازمانی، فناوری و ظرفیت­‌های توسعه سازمانی اشاره کرد. به بیان دیگر، از یک سو نظر به اهمیت و لزوم پیاده‌سازی سیستم­‌های مدیریتی کارآمد و اثربخش به ویژه در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان در سازمان­‌ها و از سوی دیگر با توجه به پیامدهای مثبت و منفی که این سیستم‌­ها می­‌توانند بر مهم‌ترین حوزه­های سازمان به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم داشته باشند، سامانه‌­های مدیریت سعی دارد تا با درک اهمیت و ابعاد این موضوع به بررسی، ارزیابی و تحلیل آن پرداخته و بتواند در مسیری که آن را علت وجودی خود می‌­داند، هر چه استوارتر گام بردارد.

منبع: مجموعه مقالات شرکت سامانه‌های مدیریت

ارسال نظر
 
بالا