پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

+

با سامانه‌های مدیریت در تماس باشید:

‌راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) حوزه کسب‌وکار املاک و مستغلات با هدف تسهیل امور بازاریابی و فروش شرکت‌های فعال در صنعت ساخت و فروش ساختمان ارائه شده است. با استفاده از نرم افزار سی آر ام املاک و مستغلات می‌توان کلیه امور بازاریابی، پیش فروش و فروش انواع پروژه‌های ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری و ... را به‌آسانی مدیریت نمود. در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان املاک و مستغلات می‌توان به صورت کاملا یکپارچه و متمرکز، تمامی امور مشتریان را مدیریت کرد. امکان برقراری ارتباطات یکپارچه در این نرم افزار سبب شده است تا به‌راحتی بتوان تمامی فعالیت‌های سازمان که ممکن است از کانال‌های مختلف ارتباطی اعم از تلفن، تلگرام، پیامک، ایمیل، جلسات حضوری و ... صورت پذیرد را مدیریت کرد.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان املاک و مستغلات با در نظر گرفتن نیازمندی‌های یک شرکت فعال در حوزه ساخت و فروش ساختمان در ایران تولید شده است و بر این اساس نیازمندی‌های خاص این حوزه از زمان بازاریابی، پیش فروش، عقد قرارداد (مبایعه نامه) و تحویل نهایی در آن لحاظ شده است.

قابلیت‌های ارزشمند این راهکار به کاهش هزینه‌ها و افزایش فروش سازمان شما کمک می‌نماید.

در ادامه با کلیات این راهکار و محصولات و خدمات مربوطه بیشتر آشنا می‌‌شویم.

 

راهکار CRM صنعت املاک و مستغلات

راهکار املاک و مستغلات به صورت خاص منظوره برای شرکت های فعال در صنعت ساختمان، انبوه سازان و برج سازان آماده شده است. با این راهکار موارد مربوط به بازاریابی، پیش فروش، فروش، عقد قرارداد، مبایعه نامه و ... در سیستم CRM مایکروسافت تعبیه و برای این صنعت سفارشی سازی شده است. این راهکار هم اکنون در شرکت های ساختمانی و انبوه سازان استقرار و پیاده سازی شده است.

برخی از امکانات این راهکار

 • امکان تعریف پروژه‌ها، بلوک‌ها، طبقات، واحدها و مشاعات
 • امکان تعریف خریداران، نمایندگان فروش، پیمانکاران و ...
 • امکان ثبت فرصت‌های بالقوه فروش
 • امکان تبدیل فعالیت‌هایی مانند تماس تلفنی به یک فرصت بالقوه فروش
 • واجد شرایط و یا عدم واجد شرایط کردن یک سرنخ به کمک تسهیلات موجود بر روی ریبون
 • امکان ایجاد هم‌زمان مشتری، شخص و فرصت برای یک سرنخ
 • پیش‌بینی پتانسیل بازار با تحلیل بر روی فرصت‌های ایجاد شده
 • ایجاد سریع و آسان مبایعه نامه بر اساس کلیه مشخصات لازم برای صدور مبایعه نامه‌های رسمی در کشور
 • امکان بازنگری مبایعه نامه‌ها تا تأیید نهایی مشتری و حفظ نسخه‌های قبلی
 • ایجاد سفارش بر اساس مبایعه نامه تأیید شده
 • امکان مدیریت بازنگری سفارشات خریدار از قبیل تغییر در متراژ و یا اضافه و کم شدن برخی از قابلیت‌ها و جزئیات
 • امکان فروش به چندین نفر بر اساس میزان سهم (دانگ)
 • امکان مدیریت درخواست‌های مشتری در خصوص سفارشاتش
 • ایجاد فاکتور بر اساس سفارش ایجاد شده
 • امکان مدیریت و برآورد جریمه دیرکرد بر اساس توافقات تحویل صورت گرفته در مبایعه نامه
 • امکان محاسبه جریمه جاری و قطعی
 • امکان تعریف کمپین‌ها و کمپین‌های سریع روی لیست‌های بازاریابی
 • امکان تعریف کمپین از نوع خرید ویژه خرید ملک یا زمین
 • مدیریت زمان و هزینه در کمپین‌ها
 • تعریف فعالیت‌های لازم مربوط به کمپین‌ها
 • حفظ و مدیریت پاسخ‌های گرفته شده از کمپین‌ها و کمپین‌های سریع
 • تعریف اهـداف مورد نظـر سازمـان و ردیابـی آنها به کمک معیارهای سنجش اهداف و با استفاده از پرس‌وجوها
 • امکان ارزیابی عملکرد ناحیه‌ها و نمایندگان فروش

 

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان صنعت ساختمان سامانه های مدیریت

 

راهکار CRM صنعت ساختمان

نرم افزار CRM قدرتمند و انعطاف‌پذیر

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت سامانه های مدیریت بر بستر نرم افزار قدرتمند و بین المللی Microsoft Dynamics CRM استوار است. این نرم افزار امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی آشنا و کاربرپسند و در یکپارچگی کامل با سایر نرم افزارها (مانند مجموعه نرم افزارهای Office) ارائه می‌نماید. نرم افزار Microsoft CRM یک بستر اولیه را جهت توسعه و سفارشی‌سازی نرم افزار جهت پوشش نیازمندی‌های خاص هر صنعت و یا سازمانی ارائه می‌کند و بر اساس این رویکرد امکانات گسترده ای جهت سفارشی‌سازی و توسعه سیستم ارائه می‌نماید.

کلیه امور بازاریابی و فروش پروژه‌های ساختمانی در بستر این نرم افزار اتفاق خواهد افتاد و کلیه درخواست‌های واصله به سازمان از طریق کانال‌های مختلف ارتباطی در این نرم افزار به صورت خودکار ثبت و در مسیر فرایندهای از پیش تعریف شده به سرانجام خواهد رسید.

برخی از امکانات نرم افزار Microsoft CRM
 • پیاده سازی فرایندهای سازمان با استفاده از موتور گردش کار قدرتمند
 • امکان تعریف موجودیت، فرم، فیلد، نما، نمودار، داشبورد گزارش و بسیاری از امکانات سفارشی سازی دیگر
 • مدل امنیتی متنوع و قدرتمند
 • امکان استفاده در محیط وب موبایل و اپلیکیشن
 • امکانات مدیریت وظایف قدرتمند و انعطاف‌پذیر
 • بهره‌مندی از زبان فارسی و تقویم شمسی

 

مدیریت کانال‌های ارتباطی

نرم افزار CRM سامانه های مدیریت امکان مدیریت یکپارچه کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان را در درون نرم افزار CRM فراهم کرده است. در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت یکپارچه مرکز تماس تلفنی، پیام کوتاه، ایمیل، پورتال‌ و وب‌سایت‌های سازمان‌ها، تلگرام، اپ موبایل، نمابر و نامه به‌صورت کاملا هوشمند و یکپارچه با نرم افزار CRM صورت می‌گیرد.
 

بازاریابی، فروش و خدمات

تمامی فعالیت‌ها و امور بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به صورت کاملا یکپارچه، در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت می‌شوند. بخش‌بندی بازار، طرح‌ریزی و مدیریت کمپین‌های بازاریابی، مدیریت سرنخ‌های فروش، فرصت‌ها، پیش فاکتورها، فاکتورها، موجودی انبار، و حتی مدیریت وصول مطالبات، مدیریت شکایات، نظرسنجی‌ها و کلیه امور حوزه خدمات پس از فروش به صورت کاملا یکپارچه در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت می‌شوند.

هوش تجاری

یک سیستم CRM به هدف خود نمی‌رسد مگر آنکه گزارشات و داشبوردهای تحلیلی صحیح، دقیق و در لحظه‌ای را برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید. در واقع داده‌هایی که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی و همچنین عملیات بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به‌دست آمده است. با استفاده از قابلیت‌های درون نرم افزار، هوشمندی تجاری را در حوزه CRM سازمان در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت فراهم کرده است.
با توجه به پوشش کامل راه ارتباطی Email، کلیه ایمیل های وارده و یا ارسال شده به مخاطبان (چه از طریق نرم افزار CRM و چه از طریق Outlook) به صورت خودکار در پرونده مخاطب ثبت و در صورت داشتن دسترسی های مربوطه قابل مشاهده و رهگیری خواهد بود.

 

حوزه‌های تحت پوشش

 

یکپارچگی تمامی کانال‌های ارتباطی

یکپارچه‌سازی راه‌های ارتباطی در جهت ارتقای خدمات به مشتریان شرکت‌های ساختمانی از طریق فراهم نمودن بسترهای مختلف ارتباطی (تلفن، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک) سبب می‌شود تا تمامی اطلاعات ورودی و خروجی سازمان به صورتی کاملا یکپارچه روی پروفایل مشتری و رویداد مربوطه شکل گیرد.

راهبران این شرکت‌ها از طریق همین اطلاعات، قادر خواهند بود به تصویر جامعی از هر مشتری و حوزه‌هایی که به خدمات بهتری نیاز دارند، دست یابند. به منظور اینکه شرکت‌های ساختمانی بتوانند به منابع مختلفی که از طریق آنها اطلاعات مشتریان وارد سازمان می‌شود، توجه داشته باشند و مشخص کند که در حال حاضر این داده‌ها در کجا و به چه شکل ذخیره شده‌اند و چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند، کانال‌های ارتباطی تلفن، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک یکپارچه‌سازی می‌شود.

 

راهکار بازاریابی و فروش

بعد از پیاده سازی راهکارهای بازاریابی و فروش قابلیت‌هایی نظیر به سیستم اضافه می‌شود: ثبت سرنخ‌های فروش و روال مدیریت سرنخ تا دستیابی به نتیجه، امکان ارسال ایمیل‌های گروهی به مشتریان، امکان مشاهده تمامی فعالیت‌های انجام گرفته و برنامه‌ریزی شده برای هر مشتری، تخصیص تمامی امکانات مربوط به یک کاربر به کاربر دیگر در هنگام جایگزینی کاربر جدید، ارتباط دادن هر فرصت فروش (استعلام)، پیشنهاد قیمت، سفارش و صورتحساب به پروژه مرتبط به خود، ثبت فرصت‌های فروش، پیشنهادات قیمت، سفارشات و صورتحساب‌ها در سیستم داشبورد وضعیت فرصت‌های فروش و دلایل مربوط به هر وضعیت، امکان گردش پیشنهاد قیمت مشتری در سازمان و دریافت تأییدیه از بخش‌های مربوطه و امکان تقسیم‌بندی مشتریان و تخصیص به کاربران فروش مربوطه بر اساس بخش‌بندی بازار.

راهکار مدیریت وصول مطالبات

راهکار مدیریت وصول مطالبات در پی پاسخگویی به یکی از مشکلات بسیار رایجی است که اکثر سازمان‌ها با آن روبه‌رو هستند. این نرم افزار با هدف مدیریت تعهدات پرداخت‌های مشتری و به صورت کاملا یکپارچه با نرم افزار مایکروسافت CRM تولید شده است. هنگامی که یک سفارش در سازمان به‌وجود می‌آید، پیرو این سفارش تعهدات پرداختی نیز برای مشتری به‌وجود خواهد آمد، مدیریت کارآمد و اثربخش این پرداخت‌ها آن چیزی است که سیستم مدیریت وصول مطالبات به دنبال آن است به عبارت دیگر با استفاده از نرم افزار مدیریت وصول مطالبات خواهیم دانست به موجب چه چیزی، از چه کسی، چه مقدار، در چه مقاطعی، به چه روشی پرداختی انجام شده یا باید انجام شود.

بعد از پیاده سازی راهکار وصول مطالبات قابلیت‌هایی نظیر: امکان هدف‌گذاری برای تیم‌های خدمات و یا سایر واحدها، تیم‌ها و اشخاص سازمان بر اساس میزان دریافت‌های ریالی، پیش‌بینی و محاسبه نرخ ورودی‌های مالی سازمان از سمت مشتریان در بازه‌های زمانی مختلف و مقایسه آن با تعهدات، برآورد و محاسبه مجموع دریافت‌های مالی از یک مشتری در یک بازه زمانی مشخص امکان مقایسه دریافت‌های تعهد شده با دریافت‌های واقعی و مکان ثبت ضمانت‌نامه‌های مربوط به سفارشات به شرکت‌های فعال در این حوزه اضافه می‌شود.

راهکار مدیریت شکایات

نرم افزار مدیریت شکایات سامانه های مدیریت به صورت کاملا یکپارچه بر بستر نرم افزار مایکروسافت سی آر ام تولید شده است. هدف این نرم افزار مدیریت اثربخش حوزه شکایات است. سازمان هنگامی که شکایتی را از مشتری یا هر ذینفع دیگری دریافت می‌کند این شکایت می‌تواند فرصت‌های زیادی را برای بهبود در محصولات، فرایندها و بسیاری از ابعاد سازمانی در اختیار سازمان قرار دهد. با کنترل مؤثر شکایات بررسی درخواست مشتریان تبدیل به راهی برای وفاداری بیشتر آنها و همچنین تعالی سازمان خواهد شد. با استفاده از نرم افزار مدیریت شکایات سامانه های مدیریت شما می‌توانید شکایت مشتری را به رضایت او تبدیل کنید. این راهکار که منطبق بر الزامات ایزو 10002 یا همان استاندارد بین المللی رسیدگی به شکایات مشتری تولید شده است به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید شکایات مشتریان خود را از انواع کانال‌های ارتباطی دریافت نموده و به رسیدگی به آنها بپردازید. نحوه رسیدگی به شکایات در این راهکار به صورتی است که نه تنها سازمان بلکه مشتری شما نیز به راحتی می‌تواند از وضعیت شکایت‌هایش اطلاع حاصل نماید. همچنین اگر یک ذینفع سازمانی اقدام به پیگیری شکایت خود نماید با کمک سیستم مدیریت شکایات سامانه های مدیریت به راحتی این امر امکان‌پذیر خواهد بود.

راهکار مدیریت محصولات و خدمات

پس از پیاده سازی این راهکار قابلیت‌های زیر به سیستم اضافه می‌شود: امکان ثبت اطلاعات پروژه‌ها، بلوک‌ها، طبقات محصولات و واحدها، قیمت‌گذاری و تخفیف‌ها و ... در این راهکار مدیریت می‌گردد.

راهکار مدیریت پشتیبانی و خدمات پس از فروش

بعد از پیاده سازی راهکار مدیریت پشتیبانی و خدمات پس از فروش قابلیت‌هایی نظیر موارد زیر به سیستم اضافه می‌شود: ساختاردهی تیم‌های پشتیبانی، مدیریت فرآیندهای پشتیبانی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، مدیریت سرویس‌های ارائه‌شده به مشتری، مدیریت وضعیت رضایتمندی مشتری، مدیریت مقالات دانشی و امکان مشاهده وضعیت موردهای خدماتی به تفکیک هر مشتری، میزان تماس‌های تلفنی و تعداد تماس‌های تلفنی هر کاربر در داشبوردهای سیستمی

خدمات

سیستم مدیریت بسته‌های کاری

سامانه های مدیریت به‌منظور مدیریت هر چه بهتر تعهدات سازمان (به‌ویژه حوزه مشتریان) برای سازمان‌های گوناگون راهکاری را تحت عنوان مدیریت بسته‌های کاری (work package) ارائه می‌نماید. با تکیه بر این راهکار می‌توان بر اساس استانداردها و متدولوژی سازمان به‌ازای سفارشات و اقلام و سفارشات تعهدی سازمان، اقدام به برنامه‌ریزی و ایجاد خودکار بسته‌های کاری و تخصیص این موارد به متولی‌های مربوطه نمود.

بدین صورت علاوه بر اینکه مقدمات لازم جهت محاسبه هزینه و حتی فایده هر حوزه تعهدی و یا بسته کاری فراهم می‌شود، در هر لحظه می‌توان از آخرین وضعیت هر تعهد انجام شده به مشتری آگاه شد.

بعد از پیاده سازی راهکار مدیریت بسته‌های کاری قابلیت‌هایی نظیر: امکان تعریف الگوی بسته های کاری بر مبنای هر خدمت یا محصول، امکان تعریف بسته‌های کاری به صورت سلسله مراتبی، امکان مدیریت سطوح خدمات (OLA) برای هر بسته کاری، امکان اجرای گردش کار و اطلاع‌رسانی برای محدوده‌های هشدار و اتمام مهلت مجاز، امکان تعریف انواع بسته‌های کاری و متولی انجام آن، تعریف خودکار بسته‌های کاری و تخصیص به متولیان مربوطه و امکان تعیین مهلت، متولی انجام و تعیین متولی نوع بسته کاری به شرکت‌های فعال در این حوزه اضافه می‌شود.

یکپارچگی با سیستم حسابداری

پس از یکپارچگی نرم افزار حسابداری با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان قابلیت‌هایی نظیر:ثبت اشخاص و شرکت‌ها در نرم افزار حسابداری، ویرایش اشخاص و شرکت‌ها در نرم افزار حسابداری، حذف اشخاص و شرکت‌ها از نرم افزار حسابداری، دریافت اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها از نرم افزار حسابداری، ایجاد حساب تفضیلی برای اشخاص و شرکت‌ها در نرم افزار حسابداری، دریافت اطلاعات حساب تفضیلی از نرم افزار حسابداری، ایجاد رکورد دفتر روزنامه (تراکنش) در نرم افزار حسابداری، ثبت سند حسابداری در نرم افزار حسابداری و حذف سند حسابداری از نرم افزار حسابداری به شرکت‌های فعال در این حوزه اضافه می‌شود.

 

ویژگی‌های برجسته


قابل استفاده بر بستر وب و موبایل

کاربران می‌توانند با استفاده از محیط وب و یا از طریق موبایل با نرم افزار CRM کار کنند.

سفارشی سازی و توسعه سریع و آسان

نیازمندی‌های خاص سازمان شما پس از تحلیل سریعاً در بستر نرم افزار CRM قابل پیاده سازی است.

یکپارچه با Outlook

کاربران می‌توانند در همان محیط آشنای Outlook با نرم افزار CRM کار کنید.

یکپارچه سازی با سایر نرم افزارها

با تکیه بر تجربه‌های موجود امکان یکپارچه سازی نرم افزار با روش‌های نوین با سایر نرم افزارهای سازمان وجود دارد.

نرم افزاری امن و قابل انطباق

امنیت بالا و قابلیت استفاده از مکانیسم‌های مختلف هویت سنجی در کنار امکانات گسترده جهت پیاده سازی مدل امنیتی مورد نیاز

داشبوردها و گزارشات متنوع

کلیه کاربران می‌توانند نماها، گزارشات، نمودارها و داشبوردهای متعدد ساخته و یا از موارد موجود استفاده کنند.

بهره‌مندی از آموزش‌های راهبری

آموزش‌هایی به روش ماهیگیری برای راهبران سیستم سازمان مبتنی بر به‌روش‌های سامانه های مدیریت

خدمات استقرار و پشتیبانی ارزش محور

خدمات استقرار و پشتیبانی توسط کارشناسان مجرب برای تضمین ایجاد ارزش در سازمان شما.

مقالات مرتبط

اطلاعات بیشتر +

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان املاک و مستغلات

‌راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) حوزه کسب‌وکار املاک و مستغلات با هدف تسهیل امور بازاریابی و فروش شرکت‌های فعال در صنعت ساخت و فروش ساختمان ارائه شده است. با استفاده از نرم افزار سی آر ام املاک و مستغلات می‌توان کلیه امور بازاریابی، پیش فروش و فروش انواع پروژه‌های ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری و ... را به‌آسانی مدیریت نمود...

اطلاعات بیشتر +

‫نرم افزار CRM چیست؟‫

حرکت گسترده سازمان­‌ها به سمت استقرار سیستم­‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، نشان از اهمیت روزافزون نقش مشتریان در موفقیت و عدم موفقیت سازمان‌­ها دارد. امروزه سازمان‌­ها برای شناسایی و جذب مشتریان، فروش و ارائه محصولات و خدمات خود در تلاشند تا به کمک سیستم‌­های مدیریتی مناسب و یکپارچه­، مدیریت اثربخش این حوزه حیاتی از فعالیت­‌های سازمان را محقق سازند...

اطلاعات بیشتر +

پیاده‌سازی سفارشی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)

این خدمت با هدف افزایش ارزش مشتریان در سازمان ارائه می‌شود. در این راستا با شناخت و تحلیل اهداف، استراتژی‌ها،فرایندها و سایر نیازمندی‌های سازمان، اقدام به طراحی و تولید راهکار اختصاصی ارتباط با مشتریان می‌شود...

 

با ما تماس بگیرید

 

بالا