پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

+

با سامانه‌های مدیریت در تماس باشید:

سامانه‌های مدیریت بر پایه بهروش‌های خاص شرکت‌های نرم افزاری و تجربیات موفق آمیز خود در شرکت‌های فناوری اطلاعات و همچنین بستر نرم‌افزاری قدرتمند Microsoft CRM امکان پیاده‌سازی کلیه فرآیندهای حوزه مشتری را به صورت بهینه بر پایه به‌روش‌های موجود در شرکت‌های نرم افزاری فراهم نموده است.

CRM پیشنهادی سامانه‌های مدیریت برای شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات از بازاریابی آغاز شده و کلیه فرآیندهای فروش، خدمات پس از فروش، سیستم‌های تیکتینگ، مدیریت سفارشات مشتری، Issue Tracking، وصول مطالبات و ارتباط با سیستم‌های اتوماسیون اداری، مالی و حسابداری را پوشش می‌دهد.

در ادامه با کلیات این راهکار و محصولات و خدمات مربوطه بیشتر آشنا می‌‌شویم.

 

راهکار CRM شرکت‌های فناوری اطلاعات (IT)

راهکار شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات (IT) با توجه به نیازمندی‌های این صنعت تولید شده است. نظر به اینکه صنعت فناوری اطلاعات روز به روز در حال پیشرفت بوده و روند صعودی رشد را طی می‌کند لذا فرایند بازاریابی محصولات و خدمات جدید به شدت حساس و چالشی خواهد بود. وجود رقبای زیاد در این حوزه و همچنین مهم بودن بخش خدمات جهت جلوگیری از مهاجرت به سمت رقبا بیش از پیش لزوم برخورداری از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان را ثابت می‌کند.

بستر این راهکار به‌گونه‌ای است که شرکت‌های فعال در این حوزه می‌تواند کلیه فرایندهای مختص به خود را با استفاده از امکانات بسیار گسترده و انعطاف‌پذیر در این سیستم با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان پیاده سازی نمایند.

برخی از امکانات این راهکار

 • مدیریت انواع لیست‌های بازاریابی و کمپین‌ها
 • مدیریت سرنخ‌ها و فرصت‌های فروش، پیشنهادات قیمت و قراردادها
 • مدیریت ثبت و اجرای سفارشات و بک لاگ‌های محصولات و خدمات
 • مدیریت فاکتورها و وصول مطالبات و یکپارچگی با سیستم مالی
 • امکان پیش‌بینی نقدینگی سازمان بر اساس تعهدات فعلی
 • امکان برنامه‌ریزی و انجام کلیه امور مربوط به خدمات فنی
 • پشتیبانی مشتریان و پیگیری یک مورد در مسیر فرآیند پشتیبانی و توسعه محصول
 • مدیریت توافقنامه‌های سطوح خدمات (SLAها)
 • پیاده سازی انواع پورتال‌های مشتریان به صورت کاملاً یکپارچه با CRM
 • یکپارچگی و مدیریت کلیه کانال‌های ارتباطی شامل ایمیل، تلفن، پیامک، تلگرام، فکس و ...
 • پیاده سازی انعطاف پذیر سایر فرآیندهای سازمان
 • امکان طراحی و پیاده سازی Mobile App یکپارچه با CRM برای مشتریان سازمان
 • امکان بهره گیری از CRM با استفاده از APP موبایل برای کارکنان
 • بهره گیری از انواع گزارشات، نمودارها و داشبوردهای در لحظه و پویا

 

 

راهکار CRM شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات

 

نرم افزار CRM شرکت های فناوری اطلاعات

نرم افزار CRM قدرتمند و انعطاف‌پذیر

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان شرکت سامانه‌های مدیریت بر بستر نرم افزار قدرتمند و بین المللی Microsoft Dynamics CRM و داینامیک 365 استوار است. این نرم افزار امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی آشنا و کاربرپسند و در یکپارچگی کامل با سایر نرم افزارها (مانند مجموعه نرم افزارهای Office) ارائه می‌نماید. نرم افزار Microsoft CRM یک بستر اولیه را جهت توسعه و سفارشی‌سازی نرم افزار جهت پوشش نیازمندی‌های خاص هر صنعت و یا سازمانی ارائه می‌کند و بر اساس این رویکرد امکانات گسترده‌ای جهت سفارشی‌سازی و توسعه سیستم ارائه می‌نماید.

کلیه امور مربوط به بازاریابی، فروش و خدمات در بستر این نرم افزار اتفاق خواهد افتاد و کلیه درخواست‌های مشتریان از طریق کانال‌های مختلف ارتباطی در این نرم افزار به صورت خودکار ثبت و در مسیر فرایندهای از پیش تعریف شده به سرانجام خواهد رسید.

برخی از امکانات نرم افزار Microsoft CRM
 • پیاده سازی فرایندهای سازمان با استفاده از موتور گردش کار قدرتمند
 • امکان تعریف موجودیت، فرم، فیلد، نما، نمودار، داشبورد،‌ گزارش و بسیاری از امکانات سفارشی سازی دیگر
 • مدل امنیتی متنوع و قدرتمند
 • امکان استفاده در محیط وب،‌ موبایل و اپلیکیشن
 • امکانات مدیریت وظایف قدرتمند و انعطاف‌پذیر
 • بهره‌مندی از زبان فارسی و تقویم شمسی

 

مدیریت کانال‌های ارتباطی

نرم افزار CRM سامانه های مدیریت امکان مدیریت یکپارچه کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان را در درون نرم افزار CRM فراهم کرده است. در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت یکپارچه مرکز تماس تلفنی، پیام کوتاه، ایمیل، پورتال‌ و وب‌سایت‌های سازمان‌ها، تلگرام، اپ موبایل، نمابر و نامه به‌صورت کاملا هوشمند و یکپارچه با نرم افزار CRM صورت می‌گیرد.
 

بازاریابی، فروش و خدمات

تمامی فعالیت‌ها و امور بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به صورت کاملا یکپارچه، در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت می‌شوند. بخش‌بندی بازار، طرح‌ریزی و مدیریت کمپین‌های بازاریابی، مدیریت سرنخ‌های فروش، فرصت‌ها، پیش فاکتورها، فاکتورها، موجودی انبار، و حتی مدیریت وصول مطالبات، مدیریت شکایات، نظرسنجی‌ها و کلیه امور حوزه خدمات پس از فروش به صورت کاملا یکپارچه در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت، مدیریت می‌شوند.

هوش تجاری

یک سیستم CRM به هدف خود نمی‌رسد مگر آنکه گزارشات و داشبوردهای تحلیلی صحیح، دقیق و در لحظه‌ای را برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید. در واقع داده‌هایی که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی و همچنین عملیات بازاریابی، فروش و خدمات سازمان به‌دست آمده است. با استفاده از قابلیت‌های درون نرم افزار، هوشمندی تجاری را در حوزه CRM سازمان در نرم افزار CRM سامانه های مدیریت فراهم کرده است.
با توجه به پوشش کامل راه ارتباطی Email، کلیه ایمیل های وارده و یا ارسال شده به مخاطبان (چه از طریق نرم افزار CRM و چه از طریق Outlook) به صورت خودکار در پرونده مخاطب ثبت و در صورت داشتن دسترسی های مربوطه قابل مشاهده و رهگیری خواهد بود.

 

حوزه‌های تحت پوشش

 

راهکار مدیریت پشتیبانی و خدمات

ساختاردهی تیم‌های پشتیبانی: مدیریت پرسنل و فعالیت‌های آنها، برنامه‌ریزی اهداف در حوزه پشتیبانی، تعریف تیم‌های پشتیبانی و تخصیص کاربران به هر تیم، امکان تعریف گروه‌های کاری تخصصی از کارشناسان بر اساس گروه محصولات، امکان تعریف وضعیت‌های مختلف برای نیروهای فنی (در دسترس، خارج از دسترس، در حال مأموریت و ...) مدیریت فرآیندهای پشتیبانی: دریافت مشکلات و درخواست‌های مشتری از کانال‌های ارتباطی مختلف (تلفن، ایمیل، حضوری و ...) (جهت استفاده بهینه از کانال‌های ارتباطی به‌کارگیری سامانه‌های ارتباطی smSys, callSys و راه‌اندازی سرویس ایمیل روتر نیاز است.)، امکان اولویت‌بندی درخواست‌های مشتریان حتی به‌صورت خودکار و با توجه به پارامترهای موردنیاز سازمان از قبیل نحوه دریافت مورد (حضوری یا تلفنی)، امکان برنامه‌ریزی خدمات برای کارشناسان و ثبت فعالیت‌ها در تقویم کاری کاربران توسط مسئول خدمات، امکان ثبت گزارش کار و عملیات انجام‌شده توسط نیروی فنی در هر مراجعه، امکان تعیین اینکه پشتیبانی بر روی کدام نوع محصول ارائه می‌گردد و امکان مشاهده اینکه بر روی هر نوع محصول چه سرویس‌ها و خدماتی تابه‌حال ارائه گردیده است.

امکان مدیریت قراردادهای خدمات پس از فروش مشتریان پشتیبانی و خدمات پس از فروش: امکان ثبت موردهای خدماتی مشتریان از طریق فعالیت‌ها (به‌طور مثال بر اساس یک ایمیل یا یک تماس تلفنی که در خصوص تعمیر می‌باشد یک مورد خدماتی در سازمان ایجاد گردد)، تخصیص یک مورد اعلام‌شده از طرف مشتری به کاربران توسط مسئول خدمات، امکان ثبت فعالیت خدماتی برای کارشناسان به‌منظور رفع مورد، امکان مشاهده وضعیت موارد خدمات پشتیبانی، امکان فعال‌سازی مجدد موارد خدماتی درصورتی‌که رفع مورد، مورد تأیید مشتری نباشد و امکان ثبت و مشاهده زمان انجام فعالیت‌های خدماتی کاربران و تیم‌ها بر روی تقویم کاری سازمان. مدیریت سرویس‌های ارائه‌شده به مشتری: امکان مشخص نمودن زمان استاندارد برای سرویس‌های ارائه‌شده توسط سازمان، امکان تخصیص منابع با توجه به هر سرویس خدماتی، مشخص نمودن فعالیت خدماتی برای هر مشتری و ثبت سرویس انجام‌شده برای هر مشتری و امکان مشاهده وضعیت موردهای خدماتی به تفکیک هر مشتری، میزان تماس‌های تلفنی و تعداد تماس‌های تلفنی هر کاربر در داشبوردهای سیستمی.

 

سیستم مدیریت بازاریابی

ساختاردهی تیم‌های بازاریابی: مدیریت پرسنل و فعالیت‌های آنها و برنامه‌ریزی اهداف در حوزه بازاریابی. امکان ایجاد مشتری جدید (شرکت یا شخص) از مشتریان بالقوه. امکان ثبت سرنخ‌های فروش و روال مدیریت سرنخ تا دستیابی به نتیجه. امکان ثبت لیست‌های بازاریابی به‌صورت ایستا و پویا در سیستم: امکان افزودن اشخاص و شرکت‌ها و سرنخ‌ها به لیست‌های بازاریابی و قابلیت گروه‌بندی مشتریان و بخش‌بندی بازار مشتریان بر اساس فهرست‌های بازاریابی. امکان ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی در سیستم برای هر لیست بازاریابی: امکان ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی سریع و کمپین تبلیغاتی پیشرفته به‌منظور مدیریت فعالیت‌های بازاریابی، امکان مدیریت فعالیت‌های اجرایی قبل از برگزاری کمپین و فعالیت‌های اجرایی در حین کمپین، امکان مدیریت پاسخ‌های هر کمپین بازاریابی و دستیابی به میزان اثرگذاری هر کمپین و امکان ثبت هزینه هر کمپین تبلیغاتی در چرخه ثبت و مدیریت کمپین‌های بازاریابی. امکان مدیریت فعالیت‌های برنامه‌ریزی، فعالیت‌های موجود در کمپین و پاسخ‌های دریافت شده از هر کمپین. قابلیت نگهداری اطلاعات رقبا. قابلیت ثبت دانش‌های به‌دست‌آمده از هر کمپین و از هر لیست بازاریابی در قالب ادبیات بازاریابی و فروش.

سیستم مدیریت فروش

ثبت و نگهداری اطلاعات مشتریان شامل شرکت‌ها و اشخاص، امکان ثبت خدمات قابل‌ارائه مشتری همانند خدمات نصب و راه‌اندازی، خدمات نفر ساعتی و ... در لیست محصولات موجود در سیستم، امکان ثبت فرصت‌های فروش، پیشنهادات قیمت، سفارشات و صورتحساب‌ها در سیستم، مدیریت فرصت‌های فروش، امکان ثبت محصولات و خدمات جدید یا انتخاب از محصولات موجود در فرصت‌های فروش و پیشنهادات قیمت، امکان رزرو یک محصول خاص برای سفارش یک مشتری بر اساس موجودی منطقی محصول، مدیریت پیشنهادهای قیمت (پیش فاکتور) و سفارش‌ها، مدیریت فرآیندهای فروش، ثبت و نگهداری اطلاعات طرف‌های حساب و اشخاص مرتبط، سیستم گزارش‌گیری و داشبورد مدیریتی و امکان تعریف گزارش‌های مختلف بر اساس کالا و مشتری و در مورد فعالیت‌ها و پلان‌ها و اهداف با امکان تعریف نمودار با قابلیت تعریف هر مورد توسط کاربر و قابلیت ثبت و مشاهده مانده حساب غیررسمی مشتری بر روی سفارش و پروفایل مشتری.

پورتال پشتیبانی مشتریان (Ticketing)

این پورتال علاوه بر اینکه راه ارتباطی کارا و مؤثری را بین سازمان و مشتریان آن ایجاد می‌کند، منجر به تحولی در نحوه ارائه خدمت به مشتریان خواهد شد. مشتریان سازمان می‌توانند در هر لحظه از طریق این درگاه با سازمان ارتباط برقرار کرده و همچنین کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را مشاهده و در صورت نیاز ویرایش نمایند. معمولاً با راه‌اندازی این کانال، از حجم فشار راه‌های ارتباطی دیگر مانند تلفن تا میزان زیادی کاسته خواهد شد و این به مدیریت خدمات و پشتیبانی شرکت این امکان را می‌دهد که در فضایی مناسب‌تر منابع خود را به گونه‌ای کاراتر و اثربخش تر مدیریت نماید. با توجه به اینکه پورتال پشتیبانی مشتریان بر بستر سیستم مدیریت محتوای پورتال سامانه‌های مدیریت استوار است، کلیه امکانات موجود در سیستم مدیریت محتوای پورتال در این مورد نیز موجود بوده و راهبران سازمان می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از امکانات پورتال مشتریان، نسبت به توسعه آن در جهت نیازمندی‌های سازمان خود اقدام نمایند. توسعه پورتال پس از طی کردن دوره آموزشی مربوطه نیازمند دانش برنامه نویسی خاصی نیست و تحلیلگران سازمان می‌توانند در محیطی یکپارچه با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) سازمان ارتباطات خود را با انواع ذینفعان مدیریت نمایند. پورتال پشتیبانی سامانه‌های مدیریت دارای امکان مدیریت موارد پشتیبانی (Case Management یا اصطلاحاً Ticketing) یکپارچه و انعطاف پذیری است به گونه‌ای که کاربران پورتال می‌توانند در صورت داشتن دسترسی‌های مربوطه اقدام به ایجاد Case نموده و در هر لحظه با ورود به پورتال وضعیت آن را پیگیری نمایند. همچنین محیط ایجاد و ویرایش Case تا میزان بسیار خوبی قابل سفارشی سازی است و راهبران سازمان می‌توانند سیاست‌های جدید را به صورت یکپارچه به سادگی بر روی آن اعمال نمایند. همچنین این محیط به صورت تعاملی بوده و کارشناسان سازمان و کاربران پورتال می‌توانند اقدام به رد و بدل کردن اطلاعات نمایند.

 

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان رویکردی است مبتنی بر جذب مشتریان و ایجاد وفاداری در آن‌ها به وسیله فراهم کردن ارزش‌هایی فراتر از ارزش‌های ذاتی کالاها یا خدماتی که به آن‌ها عرضه می‌شود. به صورت کلی‌تر به این موارد برنامه‌های ایجاد وفاداری از طریق روابط نزدیک اطلاق می‌گردد. با شکل گیری فرایندهای سازمان، سامان یافتن ارتباطات حوزه مشتریان و یا به صورت کلی پیاده سازی CRM عملیاتی، زیرساخت اولیه لازم جهت پیاده سازی مکانیزم‌های سیستماتیک باشگاه مشتریان در سازمان فراهم خواهد شد. در کنار این زیرساخت اولیه نیاز به طرحی مدون جهت طراحی سازوکار باشگاه مشتریان، شناسایی شاخص‌های کلیدی و طراحی طرح‌های تشویقی و خدمات قابل ارائه تشویقی به مشتریان وجود دارد. در کنار این موارد با استفاده از راهکارهای امتیازدهی و درجه بندی تولید شده و همچنین با تکیه بر اطلاعات صحیح شکل گرفته در حوزه مشتریان امکان پیاده سازی موفق طرح‌های باشگاه مشتریان برای سازمان فراهم خواهد شد.

خدمات در شرکتهای آسانسوری

سیستم مدیریت بسته‌های کاری

سامانه های مدیریت به‌منظور مدیریت هر چه بهتر تعهدات سازمان (به‌ویژه حوزه مشتریان) برای سازمان‌های گوناگون راهکاری را تحت عنوان مدیریت بسته‌های کاری (work package) ارائه می‌نماید. با تکیه بر این راهکار می‌توان بر اساس استانداردها و متدولوژی سازمان به‌ازای سفارشات و اقلام و سفارشات تعهدی سازمان، اقدام به برنامه‌ریزی و ایجاد خودکار بسته‌های کاری و تخصیص این موارد به متولی‌های مربوطه نمود.

بدین صورت علاوه بر اینکه مقدمات لازم جهت محاسبه هزینه و حتی فایده هر حوزه تعهدی و یا بسته کاری فراهم می‌شود، در هر لحظه می‌توان از آخرین وضعیت هر تعهد انجام شده به مشتری آگاه شد.

بعد از پیاده سازی راهکار مدیریت بسته‌های کاری قابلیت‌هایی نظیر: امکان تعریف الگوی بسته های کاری بر مبنای هر خدمت یا محصول، امکان تعریف بسته‌های کاری به صورت سلسله مراتبی، امکان مدیریت سطوح خدمات (OLA) برای هر بسته کاری، امکان اجرای گردش کار و اطلاع‌رسانی برای محدوده‌های هشدار و اتمام مهلت مجاز، امکان تعریف انواع بسته‌های کاری و متولی انجام آن، تعریف خودکار بسته‌های کاری و تخصیص به متولیان مربوطه و امکان تعیین مهلت، متولی انجام و تعیین متولی نوع بسته کاری به شرکت‌های نرم افزاری اضافه می‌شود.

راهکار مدیریت وصول مطالبات

راهکار مدیریت وصول مطالبات در پی پاسخگویی به یکی از مشکلات بسیار رایجی است که اکثر سازمان‌ها با آن روبه‌رو هستند. این نرم افزار با هدف مدیریت تعهدات پرداخت‌های مشتری و به صورت کاملا یکپارچه با نرم افزار مایکروسافت CRM تولید شده است. هنگامی که یک سفارش در سازمان به‌وجود می‌آید، پیرو این سفارش تعهدات پرداختی نیز برای مشتری به‌وجود خواهد آمد، مدیریت کارآمد و اثربخش این پرداخت‌ها آن چیزی است که سیستم مدیریت وصول مطالبات به دنبال آن است به عبارت دیگر با استفاده از نرم افزار مدیریت وصول مطالبات خواهیم دانست به موجب چه چیزی، از چه کسی، چه مقدار، در چه مقاطعی، به چه روشی پرداختی انجام شده یا باید انجام شود.

بعد از پیاده سازی راهکار وصول مطالبات قابلیت‌هایی نظیر: امکان هدف‌گذاری برای تیم‌های خدمات و یا سایر واحدها، تیم‌ها و اشخاص سازمان بر اساس میزان دریافت‌های ریالی، پیش‌بینی و محاسبه نرخ ورودی‌های مالی سازمان از سمت مشتریان در بازه‌های زمانی مختلف و مقایسه آن با تعهدات، برآورد و محاسبه مجموع دریافت‌های مالی از یک مشتری در یک بازه زمانی مشخص امکان مقایسه دریافت‌های تعهد شده با دریافت‌های واقعی و مکان ثبت ضمانت‌نامه‌های مربوط به سفارشات به شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات اضافه می‌شود.

سیستم مدیریت شکایات

نرم افزار مدیریت شکایات سامانه های مدیریت به صورت کاملا یکپارچه بر بستر نرم افزار مایکروسافت سی آر ام تولید شده است. هدف این نرم افزار مدیریت اثربخش حوزه شکایات است. سازمان هنگامی که شکایتی را از مشتری یا هر ذینفع دیگری دریافت می کند این شکایت می تواند فرصت های زیادی را برای بهبود در محصولات، فرایندها و بسیاری از ابعاد سازمانی در اختیار سازمان قرار دهد. با کنترل مؤثر شکایات بررسی درخواست مشتریان تبدیل به راهی برای وفاداری بیشتر آن‌ها و همچنین تعالی سازمان خواهد شد. با استفاده از نرم افزار مدیریت شکایات سامانه های مدیریت شما می‌توانید شکایت مشتری را به رضایت او تبدیل کنید. این راهکار به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید شکایات مشتریان خود را از انواع کانال‌های ارتباطی دریافت نموده و به رسیدگی به آن‌ها بپردازید. نحوه رسیدگی به شکایات در این راهکار به صورتی است که نه تنها سازمان بلکه مشتری شما نیز به راحتی می‌تواند از وضعیت شکایت‌هایش اطلاع حاصل نماید. همچنین اگر یک ذینفع سازمانی اقدام به پیگیری شکایت خود نماید با کمک سیستم مدیریت شکایات سامانه های مدیریت به راحتی این امر امکان پذیر خواهد بود.

یکپارچگی تمامی کانال‌های ارتباطی

یکپارچه‌سازی راه‌های ارتباطی در جهت ارتقای خدمات به مشتریان از طریق فراهم نمودن بسترهای مختلف ارتباطی (تلفن، اپ موبایل، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک) سبب می‌شود تا تمامی اطلاعات ورودی و خروجی سازمان به صورتی کاملا یکپارچه روی پروفایل مشتری و رویداد مربوطه شکل گیرد. راهبران شرکت‌ها از طریق همین اطلاعات، قادر خواهند بود به تصویر جامعی از هر مشتری و حوزه‌هایی که به خدمات بهتری نیاز دارند، دست یابند. به منظور اینکه شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات بتوانند به منابع مختلفی که از طریق آنها اطلاعات مشتریان وارد سازمان می‌شود، توجه داشته باشند و مشخص کند که در حال حاضر این داده‌ها در کجا و به چه شکل ذخیره شده‌اند و چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند، کانال‌های ارتباطی تلفن، تلگرام، ایمیل، فکس و پیامک یکپارچه‌سازی می‌شود.

راهکار مدیریت هزینه‌ها

‌به دلیل نبود راهکارها و سیستم‌های مناسب جهت مدیریت هزینه‌های سازمان معمولا این حوزه از فعالیت‌های سازمان به صورت دستی و کاغذی ثبت، نگهداری و نظارت شده که علاوه بر تحمیل زمان و هزینه اضافی به سازمان، با دقت کم انجام پذیرفته و غیر قابل گزارش‌گیری خواهند بود. راهکار مدیریت هزینه‌های سامانه‌های مدیریت با نگاه به ارائه راهکار استاندارد و قابل استفاده برای انواع سازمان‌ها در حوزه کسب‌وکارهای مختلف، چرخه هزینه از لحظه ثبت تا وضعیت پرداخت را مدیریت می‌نماید. در این راهکار با تمرکز بر دو بخش اصلی شامل تنظیمات چرخه مدیریت هزینه سازمان شما که بر پایه تعاریف مختلف از انواع هزینه‌ها در سازمان شما بر حسب فواصل زمانی (‌به طور مثال 6 ماهه اول سال 94 یا فصل بهار 94 یا....) و موقعیت جغرافیایی مختلفی که این هزینه‌ها در سازمان شما دارد قابل تعریف و ویرایش می‌باشد. این ویژگی به سازمان شما کمک می‌کند تا بر حسب نوسانات شرایط اقتصادی کشور و یا ملاحظات خاص مدیریتی خود بتوانید به صورت پویا و داینامیک استاندارهای هزینه سازمان خود را ثبت، ویرایش و مدیریت نمایید. در بخش دوم راهکار تمرکز اصلی بر روی فعالیت‌های مربوط به چرخه ثبت هزینه‌ها در طبقه بندی‌های مختلف با وضعیت‌های پرداختی مختلف و خودکار سازی روال‌ها و فرایندهای تأیید این هزینه‌ها در سازمان شماست. خروجی راهکار مدیریت هزینه های سامانه های مدیریت برای مدیران سازمان، داده های دقیق و شفاف از میزان، نوع و زمان هزینه های مختلف سازمان خود شامل هزینه های داخلی سازمان به تفکیک نوع و هزینه های مربوط به تک تک مشتریان بر حسب نوع و دسته بندی های مختلف خواهد بود تا مدیران سازمان با کمک این داده ها بتوانند با برنامه‌ريزی صحبح، اعمال كنترل مديريت هزینه ها و تصميم گيري عقلائی در جهت تحقق اهداف سازمان خود گام بردارند

 

ویژگی‌های برجسته


قابل استفاده بر بستر وب و موبایل

کاربران می توانند با استفاده از محیط وب و یا از طریق موبایل با نرم افزار CRM کار کنند.

سفارشی سازی و توسعه سریع و آسان

نیازمندی های خاص سازمان شما پس از تحلیل سریعاً در بستر نرم افزار CRM قابل پیاده سازی است.

یکپارچه با Outlook

کاربران می‌توانند در همان محیط آشنای Outlook با نرم افزار CRM کار کنید.

یکپارچه سازی با سایر نرم افزارها

با تکیه بر تجربه‌های موجود امکان یکپارچه سازی نرم افزار با روش‌های نوین با سایر نرم افزارهای سازمان وجود دارد.

نرم افزاری امن و قابل انطباق

امنیت بالا و قابلیت استفاده از مکانیسم های مختلف هویت سنجی در کنار امکانات گسترده جهت پیاده سازی مدل امنیتی مورد نیاز

داشبوردها و گزارشات متنوع

کلیه کاربران می توانند نماها، گزارشات، نمودارها و داشبوردهای متعدد ساخته و یا از موارد موجود استفاده کنند.

بهره‌مندی از آموزش‌های راهبری

آموزش هایی به روش ماهیگیری برای راهبران سیستم سازمان مبتنی بر به‌روش‌های سامانه های مدیریت

خدمات استقرار و پشتیبانی ارزش محور

خدمات استقرار و پشتیبانی توسط کارشناسان مجرب برای تضمین ایجاد ارزش در سازمان شما.

مقالات مرتبط

‫مدیریت تجربه مشتری (CEM) چیست؟
اطلاعات بیشتر +

مدیریت تجربه مشتری (CEM)

مدیریت تجربه مشتری به این معنی است که به وسیله‌ی شناخت خوبی که از مشتری به‌دست می‌آوریم بتوانیم سلایق و علایق او را شناسایی کرده و تجربه‌ای مختص به او را برایش فراهم سازیم. بدیهی است که یافتن اطلاعاتی که بتواند در این مسیر ما را یاری کند کاری آسان نخواهد بود و مستلزم رصد کانال‌های ارتباطی و تعاملات او با سازمان است.

یکپارچگی CRM با سایر سیستم ها
اطلاعات بیشتر +

یکپارچگی CRM با سایر سیستم ها

با پیاده‌سازی نرم افزار CRM در سازمان و لزوم یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌ها و فرآیندهای مشتری‌محور، نیازمندی‌ها و مسائل دیگر نیز در سازمان‌ها، مانند یکپارچگی با حوزه مالی، انبار و ... نیز پر رنگ‌تر می‌شود. این نیازمندی‌ها در بعضی از اوقات تا اندازه‌ای برجسته هستند که عملا بدون در نظر گرفتن ملاحظات مربوط به یکپارچه‌سازی نرم افزار CRM با سایر...

راهکار خدمات پس از فروش
اطلاعات بیشتر +

راهکار خدمات پس از فروش

امروزه مصرف کنندگان با سیل عظیمی از محصولات و خدمات مواجه‌اند و مشتریان سازمان‌ها برای انتخاب یک محصول یا خدمت از بین هزاران گزینه مشابه در این اقیانوس پرتلاطم، بیش از پیش نیاز به اطلاع‌رسانی و پاسخگو بودن سازمان‌ها دارند. در واقع یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان در حین تصمیم به خرید، اطمینان از شرایط بعد از خرید یا خدمات پس از فروش سازمان‌ها می‌باشد...

 

با ما تماس بگیرید

 

بالا