پشتیبانی سامانه‌های مدیریت

1 پورتال مشتریان.
2 تماس با سامانه‌های مدیریت (30 خط).
3 ارسال پیامک.

در صورت حل نشدن مشکل شما می‌توانید با ارسال پست الکترونیک به Support@bmsd.ir با ما در تماس بوده و از خدمات پشتیبانی استفاده نمائید.

ساعات کاری

 شنبه تا چهارشنبه - ساعت 8 الی 17

CRM گل واژه

انتشارات گل واژه در یک نگاه:

نام: انتشارات گل واژه

مدیرعامل: جناب آقای سید مجید ضیغمی

رئیس هیئت مدیره: جناب آقای سید حمیدرضا ضیغمی

تاریخ تأسیس: 1373/05/08

زمینه فعالیت: تولید و عرضه کتاب‌های کمک آموزشی

بخشی از افتخارات:

دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در دو سال متوالی، دریافت تندیس و لوح تقدیر از دهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد، دریافت تندیس بین‌المللی تضمین کیفیت در بحث آموزش از اجلاس اکوایت، دریافت گواهینامه و نشان بین‌المللی اعتماد مشتریان از ICS GROUP کشور کانادا و ...

وب‌سایت: www.golvazheh.com

 

 

اهداف فاز اول پروژه مدیریت ارتباط با مشتریان نشر گل واژه:
  • طراحی و پیاده‌سازی سیستم بازاریابی و روابط عمومی شامل ساختاردهی تیم‌های بازاریابی، مدیریت اطلاعات مشتریان، فرایندهای عضو گیری، فرایندهای تخصیص کتاب و گرفتن بازخورد، مدیریت کمپین‌ها، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، مدیریت سرنخ‌ها یا مشتریان بالقوه و فرایندهای گزارش‌گیری و کنترل
  • یکپارچه سازی کانال‌های ارتباطی پورتال، پیامک و ایمیل
  • طراحی و پیاده سازی پورتال سازمانی به صورت کاملا یکپارچه با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان
  • طراحی و پیاده سازی یکپارچه باشگاه دبیران
  • شکل‌دهی پروفایل مشتریان به صورت کاملا منسجم و یکپارچه
  • ایجاد بستر مناسب جهت توسعه‌های سیستمی آتی اعم از سیستم‌های یکپارچه فروش، انبار، فروشگاه اینترنتی، باشگاه‌ دانش آموزان و اولیا،  فرایند تالیف و ... در جهت اهداف کلان سازمان در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان
داستان موفقیت گل واژه

نشر گل واژه امروز با تکیه بر سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط با مشتریان، نگاهی متمرکز و یکپارچه به مشتریان خود دارد.

باشگاه دبیران گل واژه بر پایه سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) شرکت بنا نهاده شده و کلیه مراودات با دبیران از این طریق مدیریت و سیاست‌گذاری خواهد شد.

چالش‌های قبل از استقرار

وجود سیاست‌ها، برنامه‌ها، فرآیندها و فعالیت‌های حوزه‌ بازاریابی به صورت پراکنده و نه چندان سیستماتیک، عدم وجود اطلاعات دقیق و کافی برای تصمیم‌های مدیریتی، وجود روال‌های سنتی منفرد سازمانی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری

دستاوردهای بعد از استقرار

رشد رضایت‌مندی کارکنان، نظام‌مند شدن فرآیندهای حوزه مدیریت ارتباط با مشتری، شناسایی انحرافات، تسریع در انجام کارها، گسترش فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان، ایجاد اطلاعات دقیق و معتبر به صورت کاملا نظام‌مند و منسجم، یکپارچگی کامل کانال‌های ارتباطی از قبیل پورتال، ایمیل، پیامک، دستیابی سریع به اطلاعات محصولات از طریق CRM و پورتال مدیریت، نظام‌مند شدن سازمان بازاریابی و پیاده‌سازی باشگاه دبیران، ایجاد بستری قدرتمند جهت اجرای اثربخش استراتژی‌های بازاریابی سازمان و فراهم شدن مقدمات مورد نیاز جهت پیاده‌سازی یکپارچه سازمان فروش تنها بخشی از دستاوردهای پیاده‌سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان نشر گل‌واژه است. 

تشریح برخی از دستاوردهای بعد از استقرار

ساختاردهی مسیر حل مشکلات سیستمی سازمان

به‌دنبال رشد و توسعه سازمان نشر گل واژه، نیاز به ایجاد یک ساختار استاندارد و منسجم اطلاعاتی و مدیریتی برای حرکت به سوی یک سازمان مستحکم و توانمند برای نشر گل واژه مطرح گردید. در این راستا همکاری مشترک و صمیمانه دو سازمان، منجر به ساختاردهی مسیر حل مشکلات سیستمی نشر گل واژه شد. به طوری که تعریف ساختار سازمانی (تعریف Business Unitهای مختلف به صورت درختی، تعریف تیم‌ها و گروه‌های کاری)، سیستم گزارش‌گیری و داشبورد مدیریتی در مورد فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اهداف، تعریف لایه‌های مختلف دسترسی بر اساس نمودار سازمانی از جمله قابلیت‌هایی است که برای نشر گل واژه ایجاد شده است.

 

یکپارچه‌سازی پورتال، پیامک و ایمیل

یکپارچه‌سازی راه‌های ارتباطی در جهت ارتقای خدمات به مشتریان نشر گل واژه از طریق فراهم نمودن بسترهای مختلف ارتباطی (پورتال، ایمیل، پیامک) سبب شده است تمامی اطلاعات ورودی و خروجی سازمان به صورتی کاملا یکپارچه روی پروفایل مشتری و رویداد مربوطه شکل گیرد. راهبران این سازمان از طریق همین اطلاعات، قادر خواهند بود به تصویر جامعی از هر مشتری و حوزه‌هایی که به خدمات بهتری نیاز دارند، دست یابند. به منظور این‌که سازمان نشر گل واژه بتواند به منابع مختلفی که از طریق آنها اطلاعات مشتریان وارد سازمان می‌شود، توجه داشته باشد و مشخص کند که در حال حاضر این داده‌ها در کجا و به چه شکل ذخیره شده‌اند و چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرد، کانال‌های ارتباطی پورتال، پیامک و ایمیل یکپارچه‌سازی شده است.

 

پیاده‌سازی سیستم بازاریابی و روابط عمومی

قابلیت‌های ساختاردهی تیم‌های بازاریابی و روابط عمومی، مدیریت اطلاعات مشتریان، فرآیند عضوگیری، فرآیند تخصیص کتاب و گرفتن بازخورد آن و روابط عمومی از دیگر نتایج حاصل شده از این همکاری مشترک است. در همین زمینه مدیر محترم فناوری اطلاعات گل واژه، جناب آقای مهندس مختاری معتقد است: سیستمی که برای سازمان نشر گل واژه طراحی و پیاده‌سازی شده است، سیستم توانمندی است، به طوری که در واحد بازاریابی و اطلاع‌رسانی شاهد استقبال خوبی از سوی پرسنل بودیم و اکنون پرسنل به واسطه قدرت سیستم در تخصیص و توزیع کارها، خیلی یکپارچه‌تر و منسجم‌تر از گذشته به کار خود ادامه می‌دهند. من بر این باورم که اگر این سیستم را بتوانیم به زودی در واحدهای دیگر سازمان مستقر کنیم، به طوری که واحدهای دیگر قابلیت‌های این سیستم را درک کنند، شرایط رو به رشد بیش از پیش فراهم می‌شود.

پیاده‌سازی پورتال سازمانی به صورت کاملا یکپارچه

هم‌اکنون در نشر گل واژه، کلیه اطلاعات و ساختارهای پورتال از سیستم مدیریت ارتباط با مشتری سامانه‌های مدیریت که بر بستر نرم افزار Microsoft Dynamics CRM پیاده‌سازی شده است، قابلیت به‌روزرسانی را دارد. به عبارت دیگر کلیه فرم‌ها و نماهای پورتال، همان فرم‌ها و نماهای نرم افزار CRM خواهد بود و برای به‌روزرسانی آن‌ها، کافیست در محیط CRM تغییرات لازم را اعمال و پورتال به‌روزرسانی گردد. یکپارچگی فرایندهای نشر گل واژه با وب‌سایت‌ و پورتال‌ سازمان، کاهش محسوس هزینه‌های نگه‌داری را به‌دنبال دارد. به عبارت دیگر به‌روزرسانی‌ها با ساده‌ترین روش در پورتال انجام خواهد شد و این امکان را فراهم خواهد کرد تا پورتال سازمانی نشر گل واژه پورتالی به‌روز، پویا، کامل و یکپارچه باشد.

پیاده‌سازی کاملا یکپارچه باشگاه دبیران

در حال حاضر با پیاده‌سازی پورتال سازمانی به صورت کاملا یکپارچه با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان، سازمان نشر گل واژه از یک پورتال سازمانی جامع بر بستر قدرتمند مایکروسافت CRM بهره می‌برد. انعطاف‌پذیری بسیار بالا و قابلیت توسعه‌ی پورتال سازمانی نشر گل واژه از دیگر مزایایی است که سازمان را قادر ساخته است کلیه‌ی نیازهای آتی خود از قبیل گسترش طولی و عرضی باشگاه‌های مشتریان (منظور از گسترش طولی، افزایش قابلیت‌ها و امکانات یک باشگاه همچون باشگاه دبیران نشر گل واژه و منظور از گسترش عرضی، ایجاد باشگاه‌های جدید مشتریان همچون باشگاه دانش‌آموزان، باشگاه اولیا و ... برای سازمان نشر گل واژه است)، فروشگاه اینترنتی و ... را در همین بستر برآورده سازد.

 

 

سامانه های مدیریت از نگاه مدیران نشر گل واژه

مهندس مختاری
 
سامانه های مدیریت شرکتی است متعهد که در حوزه ی خدماتی که ارائه می دهد، کاملا تخصصی عمل می کند و نوآوری در محصولاتش کاملا به چشم می‌خورد، به طوری که وجود سامانه های مدیریت در بازار فناوری اطلاعات فعلی، باعث خوشحالی است. 

 

جناب آقای مهندس امیرحسین مختاری

مدیر فناوری اطلاعات نشر گل واژه

نگاه نشر گل واژه به سامانه‌های مدیریت


رویکرد

فعالیت حرفه ای، بها دادن به مشتری و مشتری مدار بودن

تخصص

سامانه‌های مدیریت به صورت حرفه‌ای عمل نموده و نمره‌ای که از نظر تخصص می‌گیرد، بیست است.

محصولات

محصولاتی که در دنیا و جامعه‌ی امروزی ما می‌تواند کلیه نیازهای شرکت را پوشش ‌دهد و باعث افزایش راندمان شرکت شود.

پاسخگویی

نقدی ندارم، خودشون را پاسخگو می‌دانند و این حس را دارند که باید پاسخگو باشند و در دنیای پشتیبانی، این یک اصل مهم است.

نوآوری در ارائه خدمات

اگر خدمات حرفه‌ای در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری را بخواهیم در اینترنت جست‌وجو کنیم، تنها شرکتی است که این خدمات را با این کیفیت ارائه می‌دهد.

خدمات مناسب

شکل خدمات با نوع محصولات یکسان است.

پشتیبانی

اگر بخواهم در یک کلمه ارزیابی کنم، می‌گویم عالی و بیست است.

ارزش آفرینی

با سابقه فعالیت 15 ساله در صنعت فناوری اطلاعات، با افتخار شرکت سامانه‌های مدیریت را به عنوان شرکت پیشتاز در خصوص ارزش آفرینی برای مشتریان خود معرفی می‌نمایم.

بالا